verze pro tisk

Stravte příští léto na terase

2. květen 2014

Dostavěli jste konečně svůj dům snů a nyní již jen dolaďujete detaily? Po dokončení domu by se mohlo zdát, že už máte všechno za sebou. Nenechte se však zmýlit. Také zvelebení vaší nové zahrady si vyžádá svůj čas. Je třeba vše pečlivě naplánovat. Ale bude to stát jistě za to. No jen si představte, jak si od jara do podzimu na zahradě užíváte spoustu zábavy s celou rodinou.

Chcete vytvořit místo, kde byste postavili posezení a zahradní gril? Ideální jsou terasy. Terasa bývá přímo napojená na dům a tak to nebudete mít do kuchyně nikdy daleko. Navíc můžete svou terasu také zastřešit. Zastřešení terasy je velmi praktické, například při nepříznivém počasí.

Terasu, kterou si jednoduše posunete

Velmi populární je posuvné zastřešení terasy, která se v zimě může stát vaší oázou klidu, a můžete si zde vytvořit například zimní zahradu. Až bude teplo a slunečno, můžete zastřešení odsunout a užívat si pobytu na čerstvém vzduchu. Velkou výhodou je, že na zastřešení terasy nepotřebujete žádné stavební povolení. Navíc si můžete vybrat hned z několika typů zastřešení.

Skvělé návrhy řešení a další důležité informace naleznete na internetové adrese terasy.albixon.cz. Již toto léto můžete strávit na své terase! Zmíněný web provozuje společnost Albixon, která je známá mimo jiné jako specialista na terasy a jejich zastřešení.

Hurá do vody!

Albixon se dále věnuje výrobě a prodeji těch nejkvalitnějších bazénů. Bazén se hodí na každou zahradu. Z nového bazénu by neměly radost jen vaše děti, ale také vy. U bazénu si v létě užijete spoustu zábavy. Nemusíte se bát, že by se jednalo o příliš velkou investici. Albixon nabízí také bazény v akci, které si můžete pořídit za skutečně jedinečné ceny.

Vybrat si můžete z mnoha variant, ať už se jedná o nadzemní, nebo zapuštěné bazény. Vyberte si svůj nový bazén na internetových stránkách společnosti Albixon. Ušetříte tak spoustu času. Albixon dále nabízí veškeré bazénové příslušenství a služby, jako je zabudování bazénu, jeho zprovoznění nebo zazimování.

Komerční sdělení

-pok-

 

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Letošní horké léto můžeme prožít u vlastního bazénu

Letošní horké léto můžeme prožít u vlastního bazénu

Možná v tuto ještě nepřemýšlíte o létě, nicméně možná by stálo za úvahu právě v této době zauvažovat nad tím, zda nekoupit bazén na zahradu. Bazény pro domácí využití jsou totiž v těchto měsících k dostání za velmi příznivé ceny.

TZ: Umíte správně pečovat o svou terasu? Dopřejte své terase jarní kůru

TZ: Umíte správně pečovat o svou terasu? Dopřejte své terase jarní kůru

Venkovní terasa z kompozitního materiálu (WPC – Wood Polymer Composites) má jednu nespornou výhodu, je velmi nenáročná na údržbu. Nicméně jako většina materiálů, které jsou celoročně vystaveny venkovnímu prostředí, i terasa z WPC potřebuje během roku pravidelnou minimální péči. Jen tak si zachová sv…


Léto se blíží: Je nejvyšší čas na výběr klimatizace do bytu

Léto se blíží: Je nejvyšší čas na výběr klimatizace do bytu

Určitě máte ještě v živé paměti loňská úmorná vedra během celého léta. Ti z vás, kteří bydlí v panelových bytech, museli doslova trpět. Ke zpříjemnění klima nepomohly ani naplno spuštěné větráky. I letos se dá očekávat, že budou teploty velmi vysoké. Je tedy nejvyšší čas se na ně připravit. Vedru a …

Jak vybrat dodavatele elektřiny?

Jak vybrat dodavatele elektřiny?

Konec letošního roku se blíží a spolu s ním přichází i období, kdy se mnozí z vás rozhodují, zda si pro příští rok nezvolí nového dodavatele. V současné době jich na tuzemském trhu existuje celá řada, takže je z čeho vybírat. V minulých dnech oznámila většina velkých dodavatelů, že budou pro příští …
Odkazy