verze pro tisk

Užívejte si grilování se zahradními grily Smoky Fun

8. březen 2011

Máte také rádi grilování? Jakmile se udělá hezké počasí, scházíte se u přátel a užíváte si dobrého jídla a zábavy? Přemýšlíte nad tím, jak by bylo příjemné mít zahradní gril doma? Tak se pojďte podívat, jaké jsou možnosti, a jak si gril vybrat.

Užívejte si grilování se zahradními grily Smoky FunUžívejte si grilování se zahradními grily Smoky Fun

Podle čeho zahradní gril vybrat

Pokud zvažujete koupi zahradního grilu, měli byste si odpovědět na následující otázky. Jak často a pro kolik lidí se bude grilovat? Kolik peněz můžete investovat do zahradního grilu? Budete chtít pouze grilovat, nebo by vám vyhovovala i možnost udit, péct a další? Měl by být zahradní gril plynový nebo na dřevo?

Dalšími důležitými aspekty u zahradních grilů je jejich materiálové zpracování. Také se zabývejte velikostí grilovacího roštu, a odkládací plochy. V neposlední řadě zkontrolujte stabilitu grilu a možnost snadné manipulace. S těmito a dalšími otázkami se obraťte na odborníky zabývající se prodejem zahradních grilů. Pak si určitě vyberete správně.

Zahradní grily Smoky Fun - grilování i uzení

Grilované maso je vaší oblíbenou pochoutkou, ale ani uzenému masu nedokážete odolat? Kdyby tak gril uměl i udit. Máme pro vás dobrou zprávu. Pokud chcete od vašeho zahradního grilu víc, než jen základní grilování, jsou pro vás ideální zahradní grily Smoky Fun. Ty totiž umí nejen grilovat, ale také si na nich maso dokonale vyudíte, nebo si upečete brambory.

Smoky Fun - záruka kvalitního materiálu

Ať už si vyberete jakýkoli ze zahradních grilů SmokyFun, můžete si být jisti, že si kupujete kvalitu. Zahradní grily jsou vyrobeny ze silného ocelového plechu, navíc ošetřeny černou ohnivzdornou barvou. I na těch nejmenších grilech se co se týče materiálového provedení a zpracování nešetřilo.

Zatopte dřevem i dřevěným uhlím

Zahradní grily Smoky Fun jsou velmi flexibilní. Jako topivo můžete na grilování použít jak tvrdé dřevo, dřevěné uhlí, i lisované brikety. To správné aroma dodá vašemu uzenému masu použití namočených dřevěných lupínek. Dřevěné lupínky jsou také vhodné pro grilování v nejmenším grilu Smoky Fun Junior, který můžete bez obav použít na balkóně, nebo terase.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Soutěž o grily Weber

Soutěž o grily Weber

Grilování je v posledních letech nesmírně populární. Na grilech se totiž dají připravit neskutečně lahodná jídla, která mohou být i docela zdravá. Nyní si každý může zasoutěžit o nový gril Weber a další hodnotné ceny.

Grily na zahradě vám umožní připravit v létě ty nejlepší pochoutky

Grily na zahradě vám umožní připravit v létě ty nejlepší pochoutky

Milovníci kvalitního jídla si jistě vždy rádi smlsnou ve chvíli, kdy jim na talíři někdo podá grilované maso. Grilování je v poslední době mimořádně oblíbenou kuchařskou činností, pouští se do ní stále více lidí. Chcete si i vy přímo doma dělat skvělé pochoutky, ale nemáte k tomu dostatečné vybavení…


Grilování na zahradě je stále populárnější činností

Grilování na zahradě je stále populárnější činností

Televizní kanály nám v současné době servírují hned několik pořadů o vaření. Některé z nich jsou nevalné kvality, nicméně najdou se i pořady, v nichž se milovníci dobrého jídla a vaření přiučí mnoha zajímavým receptům. Za všechny zmiňme například pořad Šéf na grilu, kdy známý šéfkuchař připravuje sp…

Zimní grilování: nový trend, jedině s Weberem a Pohlreichem

Zimní grilování: nový trend, jedině s Weberem a Pohlreichem

Záliba v grilování se stala fenoménem na celém světě. V posledních letech patří grilování i v České republice ke koloritu, kterým se pravidelně začíná a končí léto. Proč se ale držet konvencí a neužít si lahodné jídlo z grilu i v následujících zimních měsících?
Odkazy