verze pro tisk

Víte, co je mini jezírko?

24. červen 2012

Voda je přirozená součást přírody a dodává nám životní energii i optimismus, proto je dobré se jí obklopit všude, kde to jen lze. Mnoho lidí si tak již vytvořilo vlastní zahradní jezírka. Hornbach nyní nabízí řešení také pro obyvatele bytů a představuje mini jezírka pro balkóny nebo terasy.

Víte, co je mini jezírko?Víte, co je mini jezírko?

Jezírka přináší do našich domácností pohodu, uvolnění a navozují pozitivní atmosféru. Pokud ovšem nevlastníte zahradu, kde by se dala výstavba okrasného rybníčku realizovat, nezoufejte. Hornbach má řešení také pro Vás. Mini jezírko lze vybudovat prakticky kdekoliv na balkoně nebo terase v jakékoliv nádobě. Nechte se inspirovat jejich širokým výběrem včetně příslušenství v Hornbachu.

Mini jezírka Whiskeyfasser

Pro založení mini jezírka je vhodná například nádoba Whiskeyfasser. Má průměr 40 cm a vyniká svým rustikálním vzhledem. V žádném jezírku nesmí chybět vodní rostliny, jež utváří jeho unikátní vzhled. Hornbach doporučuje například leknín červený (Nymphaea Attraction Rot), což je vzácná vodní květina, která rozjasní vaše jezírko, nebo tokozelku nadmutou, zvanou vodní hyacint (Eichhornia crassipes), jež je vhodná pro zakládání mini jezírka, protože roste velmi rychle.

Květiny je dobré doplnit světelnými efekty, které vytvoří příjemnou vodní atmosféru vhodnou k relaxaci. Set rybníkových osvětlení - OASE Lunaqua Classic LED lze použít ve vodě i na suchu.

Pokud vás mini jezírka zaujala, do 30. 06. 2012 vám odborníci v oddělení zahrady hobby marketů Hornbach názorně předvedou, jak si lze na balkoně nebo na terase vytvořit vlastní jezírko. Zkušení pracovníci vám pomohou se zakládáním mini jezírek, výběrem rostlin a kompletního příslušenství také kdykoliv po tomto termínu. Více informací naleznete na www.hornbach.cz.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Zahradní jezírko se neobejde bez kvalitní jezírkové fólie

Zahradní jezírko se neobejde bez kvalitní jezírkové fólie

Zahrada u domu je místem, kde lze trávit veškerý volný čas, a to zejména tehdy, panuje-li venku příjemné počasí. Abychom si však na zahradě mohli skutečně vychutnávat příjemné chvilky, je zapotřebí o ni pečovat. Těžko si totiž dokážeme představit, že budeme rádi trávit čas na zahradě, která bude za…

Zahradní jezírko: skvělý architektonický prvek pro vaši zahradu

Zahradní jezírko: skvělý architektonický prvek pro vaši zahradu

Zahrada u našeho domu by měla být místem, které slouží k odpočinku a relaxaci. Z tohoto hlediska je dobré se zaměřit na její vzhled. Důležitým prvkem je přítomnost vodní plochy. Pakliže nechceme mít na zahradě obyčejný bazén, který se sem nemusí hodit, je dobré prostor zahrady oživit umělým zahradní…


TZ: Nemáte prostor pro vlastní jezírko? Řešení tu je

TZ: Nemáte prostor pro vlastní jezírko? Řešení tu je

Pokud patříte mezi ty, kteří si vždy přáli mít vlastní studánku nebo zahradní jezírko, ale nikdy pro něj neměli dostatečný prostor, můžete si svůj malý sen splnit. Řešením je minijezírko, které lze umístit i na malé plochy. Více o nich prozradí Helena Ševčíková ze společnosti Hornbach.

Voda v zahradě: Zařizujeme zahradní jezírko

Voda v zahradě: Zařizujeme zahradní jezírko

Chcete si vytvořit netradiční dekoraci na zahradu či jste nadšení chovatelé ryb a rádi byste svůj zájem rozšířili i mimo vnitřní akvária? Zkuste zauvažovat o možnosti pořídit si zahradní jezírko. Použití vody v rámci zahradní architektury je v dnešní době poměrně rozšířeným trendem. A zcela pocho…
Odkazy