verze pro tisk

Výhody, které přináší zastřešení bazénu

18. červen 2012

Zahradní bazény jsou využitelné nejen v hlavní sezoně, tedy v létě. Díky zastřešení lze bazény využívat i v době, kdy venku nepanuje zrovna ideální počasí.

foto: bazenypopp.czfoto: bazenypopp.cz

Funkce zastřešení bazénu

Zastřešení bazénů je velmi praktickou záležitostí. Pakliže chceme bazén využívat co nejdéle a i v případě nepříznivého počasí, je právě zastřešení vhodným řešením. Obvykle se venkovní bazény využívají jen přes léto, kdy nám to umožňuje teplé a slunečné počasí. Jenže je škoda, když pak bazén nemůžeme využívat na jaře či na podzim, kdy už je přeci jen větší zima a na zem dopadají dešťové kapky. Zastřešení bazénů dokáže sezonu koupání prodloužit i o několik měsíců.

Kromě hlavního důvodu,tedy prodloužení koupací sezony, však zastřešení bazénu přináší i mnohé další výhody. Vzhledem k tomu, že je bazén umístěn venku, je jasné, že do něj budou napadávat různé nečistoty - prach, tráva, pyl a další. Pakliže však na bazén instalujeme kvalitní zastřešení, pak můžeme vodu od těchto nečistot uchránit. I jednoduché zastřešení pomůže zamezit padání listí či různých nečistot do vody, a to zejména v době, kdy bazén nepoužíváme.

Bazény a bazénová zastřešení od firmy Popp

Zastřešení bazénů je možné pořídit u společnosti Popp. Česká společnost Popp vyrábí nadzemní i zapuštěné bazény a vhodná zastřešení již dlouho řadu let. V současnosti se jedná o jednoho z největších výrobců bazénů a bazénového příslušenství v České republice. Bazény a bazénová zastřešení značky Popp jsou vyráběny ve špičkové kvalitě, cena za tyto produkty je však velmi příznivá, v poměru kvalita/cena se tyto produkty rozhodně vyplatí. Kromě samotného prodeje bazénů, zastřešení bazénů a příslušenství nabízí zákazníkům také odborné poradenství. Pakliže si hodláte na svoji zahradu pořídit bazén, pak neváhejte a obraťte se na odborníky ze společnosti Popp, kteří vám poradí, jaký typ bazénu či jeho zastřešení pro vaši zahradu budou nejvhodnější. Společnost Popp nabízí své produkty prostřednictvím internetových stránek bazenypopp.cz, inspirovat se však můžete i v showroomu, který se nachází nedaleko Lednice na jižní Moravě.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pět výhod, které přináší topení dřevěnými briketami

Pět výhod, které přináší topení dřevěnými briketami

Používáte k vytápění domácnosti kotel na tuhá paliva, krb či krbová kamna? Pak vězte, že vás nejlevněji vyjde topení dřevěnými briketami. Kromě nízkých nákladů však tento druh topidla přináší několik dalších zásadních výhod.

Pronájem bytu bez realitky vám ušetří peníze. Přináší i další výhody

Pronájem bytu bez realitky vám ušetří peníze. Přináší i další výhody

Hledáte-li ubytování v Praze nebo i v jiné lokalitě České republiky a upřednostňujete pronájem bytu, pak vězte, že to jde i bez realitní kanceláře. Pokud víte, jak na to, můžete ušetřit spoustu peněz.


Moderní zastřešení pro venkovní bazény

Moderní zastřešení pro venkovní bazény

Máte-li doma na zahradě venkovní bazén, pak jej jistě chcete využívat co nejčastěji. Venkovní bazény jsou určeny zejména pro letní období, kdy venku panují příjemné teploty. Mohou však být napuštěné i mimo hlavní sezonu, k tomu je však zapotřebí dobré bazénové zastřešení.

Kompletní zastřešení domu na klíč vyjde mnohdy levněji

Kompletní zastřešení domu na klíč vyjde mnohdy levněji

Při rekonstrukci střechy, případně stavby zcela nového zastřešení domu, budete jistě počítat každou korunu. Mnozí majitelé nemovitostí mají pocit, že realizace střechy na klíč je poměrně drahá a je lepší si na jednotlivé práce najmout vždy novou firmu. Opak je však většinou pravdou.
Odkazy