verze pro tisk

Hledáte stavební pozemek v okolí Brna? U Skryje najdete pěkný pozemek s hotovým projektem

31. leden 2014

Už vás omrzelo bydlení v centru Brna, kde je přílišný ruch a ne zrovna vhodné prostředí pro bydlení s malými dětmi? Pokud hledáte nějaký pozemek, kde byste si mohli postavit rodinný dům, který by byl v poklidné lokalitě, pak pro vás máme jeden zajímavý tip. Je jím pozemek u Brna, konkrétně v obci Skryje.

Zdroj: vilaskryje.czZdroj: vilaskryje.cz

Obec Skryje je poklidnou vesnicí s pouhými 60 stálými obyvateli. Nachází se asi půl hodiny autem od Brna, což je z hlediska dostupnost velmi dobrá doba. Místo je ideální pro rodinné bydlení s dětmi.

Kompletně zasíťovaný pozemek

Samotný pozemek u Brna je již nyní kompletně zasíťovaný a má vyřízené také územní rozhodnutí, které je pro budoucí stavbu zcela nezbytné. Díky tomu máte jistotu, že pokud si tento pozemek zakoupíte, může zde prakticky ihned začít výstavba.

Výhodou je, že projekt pro pozemek Skryje je již hotový, a to včetně projektu výstavby vily. Jedná se o velmi atraktivní pozemek, kde je navíc kladen důraz na ekologické řešení.

Projekt vily počítá s moderními prvky

Pozemek s projektem vily počítá s využitím moderních prvků, jakými jsou kupříkladu kořenová čistírna odpadních vod, použití tepelného čerpadla, rekuperace vzduchu či solárního systému pro výrobu vlastní elektřiny. Počítá se tak s tím, že budoucí vila bude v energeticky pasivním režimu, jako budoucí majitelé tak oceníte minimální provozní náklady.

Pozemek s projektem vily v obci Skryje si můžete prohlédnout na webu vilaskryje.cz. Zde se také dozvíte veškeré podrobnosti o tomto zajímavém pozemku s projektem vily. Jedná se o nabídku, která zaujme nejen ty z vás, kteří bydlí v Brně či jeho okolí, jistě o jeho pořízení zapřemýšlí i ti z vás, kteří v současné době bydlí ve vzdálenějších oblastech.

Více informací na vilaskryje.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Stavební materiály a potřeby pro kutily pod jednou střechou najdete v Baumaxu

Stavební materiály a potřeby pro kutily pod jednou střechou najdete v Baumaxu

Moderní bydlení si každý z nás představuje jinak. Někdo si pod tímto pojmem představí luxusní sídlo za miliony korun, jiný má zase na mysli spíše útulné bydlení, které nemusí stát miliony, ale je v něm vidět kus poctivé práce a hlavně poskytuje skvělé podmínky pro rodinný život. Mnoho z nás si své b…

V Praze a okolí významně vzrostl počet nových developerských projektů

V Praze a okolí významně vzrostl počet nových developerských projektů

Mladé rodiny s dětmi a další lidé, kteří v současné době sledují nabídku na možnosti nového bydlení, si jistě všimli, že za poslední rok dva se v Praze a okolí začaly realizovat mnohé projekty, jejichž cílem je vytvořit kvalitní rezidenční bydlení.


Levné ubytování v okolí Plzně: Areál ubytovny v Dýšině nabízí poklidné zázemí

Levné ubytování v okolí Plzně: Areál ubytovny v Dýšině nabízí poklidné zázemí

Chystáte se na několik dní či týdnů jet do Plzně za prací, zábavou nebo turistikou a potřebujete najít levné ubytování? Kvalitní zázemí za velmi příznivé ceny najdete v obci Dýšina.

Stavební pouzdra pro interiérové dveře

Stavební pouzdra pro interiérové dveře

Je obvyklé, že v bytě máme jednotlivé místnosti odděleny dveřmi. Tradiční otočné dveře jsou však do některých prostor nevhodné. Zabírají totiž příliš místa během otevírání. V malé místnosti, kde už tak máme málo prostoru pro nábytek, musíme při přítomnosti otočných dveří počítat s volným prostorem v…
Odkazy