verze pro tisk

Interiéry bytů: Nezapomeňte na dekorace

6. březen 2014

Máte pocit, že interiéru vašeho bytu stále chybí něco k dokonalosti a marně pátráte, čím by to asi tak mohlo být způsobeno. Pak vězte, že moderní interiér bytu není jen o samotném nábytku a jeho rozložení, ale také o nejrůznějších dekoracích a doplňcích. Právě ty dotvářejí celkovou atmosféru domova.

Interiéry bytů: Nezapomeňte na dekoraceInteriéry bytů: Nezapomeňte na dekorace

Aby domov nevypadal jako hotelový pokoj

Když přijdete někam na hotelový pokoj, čeká zde na vás luxusní nábytek a vybavení. Ale chybí zde jakési kouzlo. A to tvoří právě bytové dekorace. I drobné doplňky zajistí pravou domácí atmosféru.

Když se zabydlujete v novém, je nejprve potřeba si s prostorem dobře seznámit, osahat si jej a zvyknout si na něj. Rozmístění bytových dekorací vše kolem bydlení v novém bytě jedině urychlí.

Tipy na dekorace a doplňky do bytu

A jaké bytové dekorace by interiér měl mít? Možností je samozřejmě celá řada. Za klasiku lze považovat květiny. Významnou roli samozřejmě hraje i povlečení na postele, pohovky a gauče.

V neposlední řadě pak příjemný dojem z interiéru dotváří volba osvětlení. Zvolíte-li obyčejnou zářivku do obývacího pokoje, asi zde nevytvoříte tu pravou atmosféru. Naopak, pokud sem dáte lustr a jako doplněk pak nějaké menší lampičky, rázem v místnostech po večerech bude útulno a mnohem příjemněji.

Útulný interiér ocení i vaši hosté

Na dekorace do bytu proto rozhodně nezapomínejte. Právě ony z vaší domácnosti vytvoří perfektní místo k bydlení, kam se vždy budete rádi vracet a zvát sem případně i své hosty. I ti nakonec ocení, jak pěkně máte domácnost zařízenou. Vše kolem bydlení hraje svou roli, nemusí to výt přitom nějaký vyložený luxus, stačí i drobné detaily.

-fin-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dekorace a bytové doplňky

Dekorace a bytové doplňky

Kromě klasického nábytku a vybavení se do bytu či domu hodí pořídit si nějaké pěkné bytové doplňky, které zkrášlí jednotlivé místnosti a celkově dodají našemu bydlení osobitý ráz a styl. Absence jakýchkoliv bytových doplňků totiž vytváří dojem, že majitel nemá ke svému sídlu žádný vztah a chodí sem …

Nezapomeňte na pravidelné čištění komínů

Nezapomeňte na pravidelné čištění komínů

V případě, že čas od času neprovedeme vyčištění či alespoň kontrolu komínu, vystavujeme se riziku, že dojde k zahoření. Komín v tomto případě popraská a nebude se moci dále využívat, což nás bude stát nemalé peníze. Daleko horší vizí pak je to, že vzniklý oxid uhelnatý nebude vycházet přímo komínem,…


TZ: Nezapomeňte na revizi komínu po skončení topné sezony

TZ: Nezapomeňte na revizi komínu po skončení topné sezony

Přestože se letošní zima teplotami pod bodem mrazu příliš nevyznačovala a mnozí proto topení omezili, zanedbávat péči o komín a jeho pravidelnou údržbu se i tak nemusí vyplatit. Při provozu, kdy spotřebič „jede na stažený výkon“ se totiž spalinová cesta zanáší sazemi více než při standardním topení.…

Rekonstrukce bytu krok za krokem

Rekonstrukce bytu krok za krokem

Blíží se chvíle, kdy už konečně přistoupíte k rekonstrukci vašeho bytu? Pak vás možná bude zajímat, jak celá akce probíhá, pokud si na tuto činnost pozvete odbornou firmu.
Odkazy