verze pro tisk

Moderní povlečení a kolekce pro rok 2014

12. říjen 2013

Jaké jsou nejnovější trendy v oblasti moderního povlečení a lůžkovin pro následující rok? Pokud vám ložní povlečení již dosluhuje, nechte se inspirovat fotografiemi, které nastiňují, jaké novinky jsou v tomto směru připraveny pro rok 2014.

Moderní povlečení a kolekce pro rok 2014Moderní povlečení a kolekce pro rok 2014

Povlečení na polštáře a přikrývky do postele již dávno nejsou vyráběny pouze z klasické bavlny. Výrobci již několik let nabízejí lůžkoviny z moderních materiálů, jako jsou mikrovlákno, krep, flanel či satén. Každý z těchto materiálů je naprosto vhodný, neboť poskytuje výborný komfort během spánku.

Francouzské povlečení – ideální pro manželské postele

Trendem pro rok 2014, jaký lze jednoznačně vysledovat, je francouzské povlečení. Francouzská přikrývka má větší rozměry oproti běžným velikostem přikrývek. Znamená to, že člověk, který se do něj ulehne, si nemůže stěžovat na malé rozměry.

 

Moderní povlečení a kolekce pro rok 2014Moderní povlečení a kolekce pro rok 2014
Zdroj:

 

 

Už několik let je v kurzu povlečení pro dvoulůžkové postele. To je vhodné zejména pro manželské páry. I v tomto případě dominuje právě francouzské povlečení. Pod jednou přikrývkou se v klidu vyspí dva lidé, aniž by se museli celé noci přetahovat o to, kdo si z ní zabere více.

Povlečení: Fototisk na míru

Módním trendem pro rok 2014 bude také povlečení s fototiskem. To je ideální i jako dárek pro vaše příbuzné. Buď lze zakoupit již hotové povlečení s fototisky, nebo se dá vyrobit přímo na míru. V tom případě stačí dodat výrobci či prodejci příslušnou fotografii, kterou na povlečení chcete otisknout.

Výrobce ji pak pomocí moderních strojů přenese na vámi zvolený materiál. Výsledek je téměř vždy perfektní, o čemž svědčí i ukázka na fotografii.

 

Moderní povlečení a kolekce pro rok 2014Moderní povlečení a kolekce pro rok 2014
Zdroj:

 

 

Pakliže si vybíráte nové povlečení do postele, je určitě dobré se nechat inspirovat moderními trendy. Jděte s dobou a zkuste i díky povlečení zkrášlit vzhled vaší ložnice, případně pokoje vašich dětí. I povlečení pro děti lze dnes pořídit v mnoha variantách, včetně motivů nejrůznějších dětských hrdinů, postaviček a zvířátek.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Maxi-postele.cz

úterý, 4. únor 2014
10:02

Pěkné povlečení. Rovněž máme pro rok 2014 nové kolekce postelí. Snad se na nich bude povlečení vyjímat.


Čtěte také...

Moderní záclony pro rok 2014

Moderní záclony pro rok 2014

Blíží se konec roku a s ním přicházejí i nové trendy v oblasti bydlení a vybavení domácnosti. Ty se nevyhýbají ani záclonám a závěsům. Nastiňme si tedy, jaké se dají očekávat trendy pro moderní záclony v roce 2014.

Moderní záclony do ložnice: Trendy 2014

Moderní záclony do ložnice: Trendy 2014

Záclony a závěsy jsou praktickými doplňky zejména v ložnici. Ve chvíli, kdy byste je zde neměli, mohlo by vás po ránu nepříjemně otravovat vycházející sluníčko. Ti z vás, kteří pak spí po noční, by v místnosti měli příliš mnoho světla a spánek by pak nebyl tak kvalitní. Do ložnice lze zvolit téměř j…


Ložní povlečení: Materiály, z nichž se vyrábí povlečení do postele

Ložní povlečení: Materiály, z nichž se vyrábí povlečení do postele

Z hlediska hygieny je poměrně důležité v domácnosti používat ložní povlečení, tedy povlečení na postele. Nejde jen o hygienu, kdy díky povlečení nedochází k přílišnému znečištění potahů postele, ale také o vaše pohodlí, neboť kvalitní ložní prádlo zpříjemní pobyt v posteli a dopřejete si díky němu i…

TZ: Nová kolekce Ikea - Stockholm

Design v každém detailu a ty nejlepší materiály použité zvenku i uvnitř produktů zajišťují maximální pohodlí. S kolekcí STOCKHOLM může IKEA směle konkurovat exkluzivním designovým obchodům kvalitou i cenou.
Odkazy