verze pro tisk

Pořizujeme nádobí do kuchyně

13. říjen 2011

Také máte pocit, že ve Vaší kuchyni, která září novotou, je něco špatně? Nové spotřebiče, sporák, kuchyňská linka a další prvky a přesto zde něco nesedí. Možná to bude tím, že v zásuvkách a skříních máte stále to samé nádobí, které používaly již snad Vaše babičky a maminky. A to je chyba, do nově zařízené kuchyně se přeci hodí spíše zcela nové nádobí, které má mnohem lepší vlastnosti.

eshop.tescoma.czeshop.tescoma.cz

Nerezové hrnce

Mnoho lidí dodnes používá nepraktické a léty omšelé smaltované hrnce. Přitom se dnes dají za velmi slušné peníze pořídit moderní hrnce z nerezavějící oceli, které ty staré v lecčems suverénně předčí. Tak například jde o rychlost vaření. V nových hrncích se jídlo připraví mnohem rychleji a také snadněji. Nerezové hrnce jsou navíc dnes vyráběny v moderních stylu a s dokonalou ergonomií, takže například jejich úchyty jsou velmi bezpečné.

Termosky a sklenice na víno do nové kuchyně

Kromě hrnců je jistě v nově zařízené kuchyni potřeba také vyměnit i ostatní nádobí, nikoliv jen hrnce. Zapomenout bychom neměli ani na takové detaily, jakými jsou například sklenice na víno, do nichž naléváme lahodný mok svým hostům, kteří nás poctí svou návštěvou. Nalít jim víno do poškrábaných a starých sklenic by asi nebylo zrovna nejlepší.

Pokud rádi pijete po celý den teplé nápoje, kávu či třeba čaj, pak se Vám jistě bude hodit termoska. Termosky dokáží udržovat nápoje teplé ( ale i studené!) po několik hodin, takže si nebudete muset neustále vařit novou kávu nebo čaj.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Vzhled kuchyní v domácnostech prošel, podobně jako v případě dalších místností, během posledních dvaceti let velkou proměnou. Jak tedy dnes vypadají moderní kuchyně v českých bytech a rodinných domech a jaké jsou trendy?

Vestavné myčky nádobí a jejich výhody

Vestavné myčky nádobí a jejich výhody

Vestavné myčky nádobí jsou velmi praktickými a zároveň elegantními zařízeními, které se hodí prakticky do všech typů a velikostí kuchyní. Jako každého jiného vestavného spotřebiče i u vestavné myčky platí, že je zakomponována spolu s ostatními spotřebiči v rámci kuchyňské linky a prostor kuchyně tak…


Pro vaření používejme jen kvalitní kuchyňské nádobí

Pro vaření používejme jen kvalitní kuchyňské nádobí

Vaření je pro mnoho lidí koníčkem, kterým se odreagovávají od běžných starostí a povinností. Stále více lidí přichází na chuť vaření, což je mimo jiné i důsledkem velké obliby různých televizních pořadů o vaření. Každý, kdo se v kuchyni alespoň jednou za čas pohybuje a připravuje si nějaký chutný po…

Pořizujeme nová okna

Pořizujeme nová okna

Při výstavbě nebo rekonstrukci domu je potřeba klást velký důraz také na kvalitu oken. Okna, která nejsou v potřebné kvalitě, totiž mohou značně zvyšovat výdaje za energie.
Odkazy