verze pro tisk

Pořizujeme nová okna

22. červenec 2011

Při výstavbě nebo rekonstrukci domu je potřeba klást velký důraz také na kvalitu oken. Okna, která nejsou v potřebné kvalitě, totiž mohou značně zvyšovat výdaje za energie. Pokud ponecháme v domě stará okna, která již nevyhovují dnešním standardům, bude skrz ně unikat velké množství tepla, v místnostech také bude daleko větší hluk.

foto: okna.eufoto: okna.eu

Hliníková, plastová i dřevěná okna

Hledáte-li kvalitní okna, ať už plastová, hliníková či dřevěná, pak se můžete obrátit na společnost OKNA.EU. Tato firma působí na našem trhu již více jak 15 let. Za tuto dobu si získala značné renomé. V jejím obchodě lze pořídit kvalitní plastová okna v pětikomorových, šestikomorových i osmikomorových provedeních. Dále společnost na svých internetových stránkách nabízí také dřevěná okna z třívrstvého lepeného hranolu či hliníková okna. Zájemci si mohou pořídit rovněž dřevohliníková okna, tedy okna, která mají dřevěný základ, jenž je z vnější strany opatřen velmi pevným a odloným hliníkovým pláštěm. Tato okna mají vynikající izolační vlastnosti, díky nimž bude teplo z interiéru unikat jen v minimálním množství a zároveň bude snížen hluk z vnějšího prostoru.

Spolehlivost a kvalita na prvním místě

OKNA.EU se zaručují, že jejich okna jsou spolehlivá a konstrukčně řešená tak, aby byla jejich životnost co nejvyšší. Okenní konstrukce jsou navrhovány v souladu se statickou směrnicí a ČSN.

Společnost OKNA.EU nabízí kromě oken také vchodové dveře, předokenní rolety či zimní zahrady. Pro více informací navštivte webové stránky okna.eu. Zde naleznete mimo jiné i seznam poboček, které se nacházejí po celé České republice.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Střešní okna VELUX: Vybíráme kvalitní střešní okna

Střešní okna VELUX: Vybíráme kvalitní střešní okna

Výběr střešního okna vyžaduje pečlivá zvážení všech vnějších faktorů. I když je proces výběru i instalace složitější, výsledek stojí za to, navíc se střešním oknem můžete i ušetřit. Stačí vědět, jak správně vybrat.

Nová výstavba bytů v centru Ostravy

Nová výstavba bytů v centru Ostravy

Mladí lidé, kteří plánují založit rodinu a hledají nové bydlení, ale i starší generace, které již stávající bydlení ne zcela vyhovuje, si nyní mohou pořídit nové byty Ostrava. Byty na prodej v Ostravě je možné si již nyní zajistit v areálu Nová Karolina.


Jak může vypadat vaše nová koupelna

Jak může vypadat vaše nová koupelna

Uvažujete o tom, že byste zrekonstruovali koupelnu ve vaší domácnosti, ale nechcete si s tím dělat moc velké starosti? Pak jsou tu právě pro vás SIKO KOUPELNY. Tato firma realizuje koupelny na klíč, tedy přímo dle vašich představ a požadavků.

Barevná hliníková okna.

Barevná hliníková okna.

Stavíte dům a chystáte se pořizovat nová okna nebo vyměňujete ta původní ve stávajícím bytě? Vyberte si barvu okenního rámu podle libosti! Hliníková okna Slovaktual s rámy Heroal 110 ES mají nově kování se skrytými panty, takže už nepotřebujete shánět žádné krytky na panty!
Odkazy