verze pro tisk

Nová výstavba bytů v centru Ostravy

7. březen 2011

Mladí lidé, kteří plánují založit rodinu a hledají nové bydlení, ale i starší generace, které již stávající bydlení ne zcela vyhovuje, si nyní mohou pořídit nové byty Ostrava. Byty na prodej v Ostravě je možné si již nyní zajistit v areálu Nová Karolina.

Nová výstavba bytů v centru OstravyNová výstavba bytů v centru Ostravy

Až 250 nových bytů kousek od centra Ostravy

V této rezidenci se počítá s výstavbou téměř 250 nových bytových jednotek. Rezidence Nová Karolina nabízí luxusní byty Ostrava o velikostech od 1 plus kk až do 5 plus kk, přičemž rozloha bytů se bude pohybovat od čtyřiceti do stotřicetin metrů čtverečních.

Byty Ostrava v rezidenci Nová Karolina se nacházejí jen pár minut od samotného centra města. Jedná se přitom o velmi klidnou lokalitu, v okolí plánované výstavby je obchodní centrum, počítá se s výstavbou dětského hřiště a také vznikem nových parkovacích míst, které budou přednostně určeny právě pro nové majitele těchto bytů. Komfortní byty na prodej, které jsou k dispozici všem zájemcům již nyní, budou mít i balkóny, případně terasy a předzahrádky.

Podílejte se na konečném vzhledu Vašeho nového bytu

Koupě bytu Ostrava již nyní se vyplatí, neboť sami majitelé si mohou přesně určit různé detaily a prvky, které by v jejich bytě neměly chybět. Pokud si tak zařídíte bydlení v rámci této novostavby Ostrava, pak si můžete určit například takové prvky, jakými jsou například vzory obkladů, sanitární technika či třeba vzhled a materiál dveří.

Kde se rezidence nachází

U rezidence Nová Karolina se počítá s tím, že bude mít půdorys ve tvaru písmene C. Její delší strana bude souběžná s Galerijní třídou naproti novému obchodnímu centru, kratší strany pak budou v těsné blízkosti Obchodní třídy a Vítkovického bulváru.

Zapusťte své kořeny v Ostravě

Prodej bytů Ostrava a veškeré informace o této výstavbě lze sledovat na webových stránkách NovéBytyvOstravě.cz. Pořiďte si i Vy nový byt Ostrava. Jedná se o moderní a luxusní bydlení na celý život. Díky pořízení jednoho z těchto nových bytů již nebudete muset až do konce života přemýšlet o tom, kde „zapustíte své kořeny“. Jen těžko dnes naleznete kvalitnější nabídku, bydlení v rezidenci Nová Karolina se opravdu vyplatí.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Levné ubytování v centru Ostravy - hotel Veronika

Levné ubytování v centru Ostravy - hotel Veronika

Najít kvalitní hotel v Ostravě bylo dříve docela velkým problémem. Naštěstí dnes již návštěvníci této slezské metropole najdou dobré a levné hotely Ostrava mnohem snadněji.

Jak hledat elegantní byt v centru Prahy, který nebude předražený?

Jak hledat elegantní byt v centru Prahy, který nebude předražený?

Chcete se přestěhovat do Prahy, ale ne do jejích okrajových částí, ale co nejblíže k centru? Chcete, aby vaše nové bydlení v hlavním městě bylo komfortní, elegantní a maximálně vyhovující po všech směrech? V takovém případě je zapotřebí se zaměřit na nově vznikající developerské projekty. Možná jste…


Rezidence Trojická na Praze 2: Pořiďte si luxusní byt přímo v centru města

Rezidence Trojická na Praze 2: Pořiďte si luxusní byt přímo v centru města

Bydlení v centru Prahy je jistě pro mnohé z vás mimořádně lákavou záležitostí. Málokdo se může pochlubit, že bydlí v lokalitě, v jejímž sousedství se nachází historické památky světového významu. Nyní máte možnost si zde pořídit nový byt. Rezidence Trojická disponuje celkem 28 bytovými jednotkami lu…

TZ: Suchá výstavba aneb jak rychle a snadno přeměnit interiér domácnosti

TZ: Suchá výstavba aneb jak rychle a snadno přeměnit interiér domácnosti

Mnoho z vás nemá odvahu pouštět se do nejrůznějších přestaveb a úprav svých interiérů a nechává tuto činnost raději specializovaným firmám. Zkusili jste ale systém suché výstavby? Příčky či podhledy si lze namontovat svépomocí snadno a rychle a zvládne to opravdu téměř každý. Zvelebte si své podkrov…
Odkazy