verze pro tisk

Rezidence Trojická na Praze 2: Pořiďte si luxusní byt přímo v centru města

10. prosinec 2014

Bydlení v centru Prahy je jistě pro mnohé z vás mimořádně lákavou záležitostí. Málokdo se může pochlubit, že bydlí v lokalitě, v jejímž sousedství se nachází historické památky světového významu. Nyní máte možnost si zde pořídit nový byt. Rezidence Trojická disponuje celkem 28 bytovými jednotkami luxusního charakteru.

Zdroj: reby.czZdroj: reby.cz

28 luxusních bytů o velikostech až 200m2

Rezidence Trojická se nachází přímo v centru města, spadá pod Prahu 2. Jde o projekt, který byl koncipován jako luxusní rezidenční budova, která umně kloubí moderní prvky s tradičními historickými. Stavba tak skvěle zapadá do centra české metropole. Z architektonického hlediska jde o jeden z významných počinů, který zde v posledních letech developeři realizovali.

Na výběr máte z 28 bytů. Jejich velikost se pohybuje od 20 m2 až po 203 m2. Byt s největší rozlohou už lze skutečně plnohodnotně označit za mimořádný luxus a je vhodný pro ty nejnáročnější z vás.

Rezidence je rozdělena na bytovou a nebytovou část. Nebytové prostory se nacházejí ve spodní části objektu, bytové jednotky pak ve vyšších patrech domu. Součástí horních bytů je také prostorná střešní terasa. Ke každému bytu patří samozřejmě i sklepní prostory ve spodním podlaží domu.

Nové byty pro rodiny s dětmi nedaleko Prahy

Pokud hledáte spíše poklidnější a méně okázalé bydlení na okraji Prahy, pak doporučuji shlédnout projekt Vilky Buštěhrad. Obec Buštěhrad, podle které je tento projekt pojmenován, najdete necelých 10 kilometrů od Prahy. Jedná se o moderní rodinné domky, které mají dispozice až 5+kk. Jde o ideální bydlení pro rodiny s dětmi.

Aktuální nabídku dalších projektů, v jejichž rámci je možné si pořídit nový byt, najdete na internetu. Nemusíte tak chodit do realitních kanceláří a zbytečně tak ztrácet drahocenný čas. Více informací zde.

Komerční sdělení

-fil-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Rezidence Podbaba- nové byty v Praze 6

Rezidence Podbaba- nové byty v Praze 6

Že je o bydlení v Praze opravdu velký zájem, dokazují i nové stavby po celém jejím území. Zatímco dříve byly byty v Praze pro většinu obyvatel České republiky nedostupné z hlediska finanční náročnosti, dnes se situace v tomto smyslu značně zlepšila. Mnoho lidí hledá nové byty v Praze, které budou na…

V Praze se kromě bytů staví i luxusní vily. Kde?

V Praze se kromě bytů staví i luxusní vily. Kde?

O bydlení v hlavním městě je stále větší zájem a koupě nemovitosti je také ideální investicí. Ceny budou v příštích letech stále růst. V současnosti na pražském území vznikají desítky nových developerských projektů a další jsou ve fázi plánování.


Luxusní developerský projekt v Praze - Cubic House

Luxusní developerský projekt v Praze - Cubic House

Luxusních bytů se v České republice staví opravdu poskrovnu. Zájemci o moderní bydlení, které bude splňovat vysoké nároky, tak často musejí hodně dlouho hledat objekt, který by je na první pohled zaujal. Dá se však s jistotou říci, že developerský projekt Cubic House osloví všechny lidi, kteří hleda…

Luxusní byty v nově vzniklé čtvrti DOCK v Praze

Luxusní byty v nově vzniklé čtvrti DOCK v Praze

Podle posledních zpráv se výstavba novostaveb v České republice zpomalila. To však neplatí pro Prahu, zde neustále vznikají nové domy, v nichž jsou k dispozici nadstandardní byty. Jedním z příkladů jsou luxusní byty Praha, které vznikají v nové čtvrti DOCK.
Odkazy