verze pro tisk

Levné ubytování v centru Ostravy - hotel Veronika

23. březen 2011

Najít kvalitní hotel v Ostravě bylo dříve docela velkým problémem. Naštěstí dnes již návštěvníci této slezské metropole najdou dobré a levné hotely Ostrava mnohem snadněji.

hotel Veronikahotel Veronika

Hotel Veronika je v centru Vítkovic

Jedním z hotelů, kde se dá zařídit jednorázové i dlouhodobé ubytování, je hotel Veronika. Ten se nachází v městské části Vítkovice, přímo na hlavním náměstí této čtvrti. Hotel je tak lokalizován na velmi dostupném místě, a to ze všech částí Ostravy, navíc je v blízkosti městské hromadné dopravy, takže do centra města se dostanete během několika málo minut.

K dispozici je přes sto lůžek

Hotel Ostrava Veronika nabízí moderní ubytování v 46 pokojích, kde je k dispozici celkem 102 lůžek. Jsou rozděleny do tří kategorií - Standard, Lux a Speciál, z nichž posledně jmenovaná kategorie je určena především pro klientelu, která hodlá využít dlouhodobé ubytování.

Ochotný a vstřícný personál

Ubytování Ostrava v hotelu Veronika je velmi pohodlné a příjemné. Personál hotelu se snaží ke všem klientům přistupovat osobně, takže není problémem ani speciální servis.

Levné ubytování Ostrava nenabízí jen malé a nevýrazné penziony. Právě hotel Veronika splňuje běžné standardy, na které jsou lidé zvyklí ze západoevropských hotelů. A výborné umístění a lokalita tomuto hotelu přidávají kladné body.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nová výstavba bytů v centru Ostravy

Nová výstavba bytů v centru Ostravy

Mladí lidé, kteří plánují založit rodinu a hledají nové bydlení, ale i starší generace, které již stávající bydlení ne zcela vyhovuje, si nyní mohou pořídit nové byty Ostrava. Byty na prodej v Ostravě je možné si již nyní zajistit v areálu Nová Karolina.

Levné ubytování v okolí Plzně: Areál ubytovny v Dýšině nabízí poklidné zázemí

Levné ubytování v okolí Plzně: Areál ubytovny v Dýšině nabízí poklidné zázemí

Chystáte se na několik dní či týdnů jet do Plzně za prací, zábavou nebo turistikou a potřebujete najít levné ubytování? Kvalitní zázemí za velmi příznivé ceny najdete v obci Dýšina.


Ubytování v Avanti hotelu Brno

Ubytování v Avanti hotelu Brno

Při cestě do Brna je pro ubytování možné zvolit například Avanti hotel Brno, tříhvězdičkový hotel v blízkosti centra města, který disponuje velmi příjemným ubytováním a špičkovými službami na úrovni evropského standardu. Avanti hotel Brno se nachází u parku Lužánky a je zaměřen především na kongreso…

Jak hledat elegantní byt v centru Prahy, který nebude předražený?

Jak hledat elegantní byt v centru Prahy, který nebude předražený?

Chcete se přestěhovat do Prahy, ale ne do jejích okrajových částí, ale co nejblíže k centru? Chcete, aby vaše nové bydlení v hlavním městě bylo komfortní, elegantní a maximálně vyhovující po všech směrech? V takovém případě je zapotřebí se zaměřit na nově vznikající developerské projekty. Možná jste…
Odkazy