verze pro tisk

Ubytování v Avanti hotelu Brno

26. duben 2011

Jsme-li nuceni na nějaký čas opustit náš dům kvůli pracovním záležitostem nebo jedeme-li na nějaké setkání či kongres, pak je dobré si před cestou zajistit kvalitní ubytování, které bude pohodlné a v němž bude zajištěn kvalitní servis a služby.

foto brno-hotel.hotelavanti.czfoto brno-hotel.hotelavanti.cz

Tříhvězdičkové ubytování v Brně

Při cestě do Brna je možné zvolit například Avanti hotel Brno, tříhvězdičkový hotel v blízkosti centra města, který disponuje velmi příjemným ubytováním a špičkovými službami na úrovni evropského standardu. Avanti hotel Brno se nachází u parku Lužánky a je zaměřen především na kongresovou turistiku, rádi zde kromě firemní klientely a podnikatelů však přivítají i běžné návštěvníky Brna.

Ubytování pro 250 osob

Ubytování Brno v hotelu Avanti prošlo celkovou rekonstrukcí, pokoje jsou moderně a stylově zařízeny tak, aby se v nich klienti cítili dobře po celou dobu svého pobytu. K dispozici je celkem 90 dvoulůžkových pokojů a 8 apartmánů, ubytovat se zde tak může naráz až 250 osob, což je vhodné právě z hlediska pořádání různých kongresů a jednání firem a podnikatelských subjektů.

Kongresové sály a salonky

Ubytování v hotelu Avanti nabízí i kongresové sály a salónky s celkovou kapacitou 350 osob, lze zde tak pořádat mimo jiné například kongresy, konference, školení, bankety, prezentace, semináře, plesy či různé rauty, večírky, svatby a mnohé další akce pro větší počet osob.

Restaurace

Součástí ubytování v Avanti hotelu Brno je i vynikající restaurace, která je zaměřena zejména na tradiční českou kuchyni. Kapacita restaurace ( 2 částí) je 180 míst, k dispozici je rovněž i odpočinkový Café bar pro 25 osob.

V hotelu Avanti naleznete i wellness zařízení či bowling

Každý kvalitní hotel by měl svým hostům nabídnout také různé doprovodné služby. V případě ubytování v Avanti hotelu Brno se jedná o možnost využít třeba relaxačního wellness zařízení, kde je možné si po náročných jednáních v kongresových sálech dopřát různé masáže, vířivky a další procedury. Součástí hotelu Avanti je dále i bowling, kde si naopak přítomní hosté mohou dát trochu do těla a pobavit se s přáteli a kolegy.

Pro hosty a klientelu Avanti hotelu Brno je připraveno hlídané parkoviště střežené kamerou se záznamem.

foto: brno-hotel.hotelavanti.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Levné ubytování v centru Ostravy - hotel Veronika

Levné ubytování v centru Ostravy - hotel Veronika

Najít kvalitní hotel v Ostravě bylo dříve docela velkým problémem. Naštěstí dnes již návštěvníci této slezské metropole najdou dobré a levné hotely Ostrava mnohem snadněji.

Realitní kancelář pro Brno a Moravu

Realitní kancelář pro Brno a Moravu

Při hledání realit, které jsou na prodej, k pronájmu či k nákupu, má mnoho klientů dobré zkušenosti s realitní kanceláří COLOSEUM NEMOVITOSTI. Tato realitní kancelář má dlouhá léta velmi dobrou pověst, každému klientovi nabízí profesionální služby. Na trhu s nemovitostmi působí již více jak 10 let. …


Čištění koberců Brno

Čištění koberců Brno

Pro všechny, co je trápí špatně vyčištěné koberce, chci sdělit svoji zkušenost s vyčištěným kobercem od společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Naše rodina žije v obrovském domě, kde kvůli chladu v zimním období máme všude položené koberce. Tou dobou také nechceme nechávat našeho psa opuštěného venku, a …

Levné ubytování v okolí Plzně: Areál ubytovny v Dýšině nabízí poklidné zázemí

Levné ubytování v okolí Plzně: Areál ubytovny v Dýšině nabízí poklidné zázemí

Chystáte se na několik dní či týdnů jet do Plzně za prací, zábavou nebo turistikou a potřebujete najít levné ubytování? Kvalitní zázemí za velmi příznivé ceny najdete v obci Dýšina.
Odkazy