verze pro tisk

Chci prodat byt - jak na to

8. leden 2012

Hodláte se z nějakého důvodu stěhovat do nového bytu či rodinného domu? Pak bude jistě potřeba řešit otázku, jakým způsobem prodat stávající dům či byt, který máme ve vlastnictví.

Chci prodat byt - jak na toChci prodat byt - jak na to

Při prodeji bytu či domu se raději obraťme na realitní kancelář

Pakliže chci prodat byt či dům, je dobré se obrátit na realitní kancelář. Ta je totiž schopna poměrně rychle najít zájemce, který o byt projeví zájem. Využitím realitní kanceláře se také vyhnu situaci, kdy budu pod časovým tlakem a budu nucen nemovitost prodat hluboko pod cenou. Prodej nemovitosti přes realitní kancelář je obvykle otázkou jednoho až tří měsíců. V případě, že chci prodat dům a spoléhám na vlastní schopnosti, může se prodej zrealizovat třeba i za půl roku či déle, což je již velmi dlouhá doba. Při prodeji bytu je také nutné vědět, jak se vyvíjí situace na trhu s nemovitostmi a znát veškerou zákonnou problematiku, která je s převodem vlastnictví spojena. Právě realitní kancelář, pokud je kvalitní a spolehlivá, dokáže veškeré činnosti spojené s prodejem bytu nebo domu zajistit, a to za poměrně nízkou provizi, která obvykle činí jen něco kolem 3% z ceny nemovitosti.

Edox reality

Pakliže chci prodat dům či byt, mohou se obrátit kupříkladu na realitní kancelář Edox reality, která má s touto činností bohaté zkušenosti. Její služby se tak hodí lidem, kteří upřednostňují rychlý a zároveň i výhodný prodej bytu. Při snaze o prodej využívá kvalitní prezentace nemovitosti na mnoha významných realitních serverech a v realitních časopisech. Využívá také aktivní nabídky prostřednictvím callcentra a databáze poptávajících klientů.

Realitní kancelář Edox reality je schopna zprostředkovat prodej rodinného domu či bytu v osobním i družstevním vlastnictví, a to včetně všech nezbytných právních náležitostí.

Pokud chci prodat byt, není nic snazšího nežli kontaktovat realitní kancelář, která veškeré záležitosti ohledně prodeje uskuteční s mým svolením sama. Sám tak nebudu mít s prodejem prakticky žádné starosti.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak prodat byt nebo dům s hypotékou?

Jak prodat byt nebo dům s hypotékou?

Nikdo z nás to asi neplánuje. Život je ale nevyzpytatelný, a tak se z různých důvodů může stát, že byt nebo dům, na nějž jsme si vzali hypotéku, budeme muset prodat. Jaké jsou možnosti prodeje nemovitosti s hypotékou?

Koupě bytu patří mezi nejlepší investice

Koupě bytu patří mezi nejlepší investice

Každý, kdo je schopen vydělat více peněz, než utratí, by měl přemýšlet o tom, jak svoje finance zhodnotit tak, aby pouze neležely ladem na bankovním účtu a neztrácely tak postupně svoji hodnotu. V současné době existuje mnoho možností, kam investovat finance. Za velmi výhodnou je považována investic…
Odkazy