verze pro tisk

Koupě bytu patří mezi nejlepší investice

23. září 2012

Každý, kdo je schopen vydělat více peněz, než utratí, by měl přemýšlet o tom, jak svoje finance zhodnotit tak, aby pouze neležely ladem na bankovním účtu a neztrácely tak postupně svoji hodnotu. V současné době existuje mnoho možností, kam investovat finance. Kromě klasických spořících účtů u bank, které však nejsou z hlediska zhodnocování peněz příliš vhodné, si člověk může vybrat také například investice do vzácných komodit, jakými jsou zlato, stříbro, platina a další. U tohoto druhu investic však pro změnu existuje riziko, že cena komodit půjde časem dolů a investované prostředky se tak znehodnotí. V současné době se však jedná o poměrně bezpečnou investici, neboť zlato i ostatní komodity si svoji cenu drží, ba naopak jde jejich cena neustále nahoru.

Koupě bytu patří mezi nejlepší investiceKoupě bytu patří mezi nejlepší investice

Investice do nemovitosti

Za jednu z nejvýhodnějších a nejbezpečnějších se považuje investice do nemovitostí. Pořídí-li si člověk byt či dům, má jistotu, že jeho peníze nebudou znehodnocovány o inflaci či jiné nepříznivé faktory. Byt lze v případě potřeby kdykoliv prodat a člověk se tak snadno dostane ke svým penězům zpět. Byt jako investice je dnes mnohými odborníky vřele doporučována. Majitel bytu navíc může nemovitost pronajímat, což mu přináší další finanční prostředky. Jedinou nevýhodou může být, že o nemovitost je třeba se neustále starat, což u jiných druhů investic neplatí.

Realitní kancelář Evropa

Prodej bytu dnes nabízí mnoho realitních kanceláří. Jednou z nich je také realitní kancelář Evropa, která patří mezi největší realitní kanceláře v České republice. Jedná se o společnost, která nabízí nemovitosti k prodeji za výhodné ceny. Chcete-li si pořídit byt, dům či jinou realitu, pak se o aktuální nabídce realitní kanceláře Evropa dozvíte prostřednictvím jejích internetových stránek rkevropa.cz.

Mít svůj vlastní byt, to není jen výhoda vlastního bydlení, ale také výborná investice. I v případě, kdy byste se v budoucnu dostali do složité finanční situace a měli nedostatek peněz, máte jistotu, že v nejhorším případě můžete prodat váš byt a rázem získáte dostatek volných finančních prostředků. Ne nadarmo dnes spousta lidí investuje miliony do koupí byt a domů. Jedná se jednoznačně o jednu z nejvýhodnějších a nejjistějších investic.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

TZ: Češi stále patří mezi aktivní kutily

TZ: Češi stále patří mezi aktivní kutily

Drobné zvelebování domu či bytu nebo péče o květiny a zahradu. Tím vším si čeští muži i ženy rádi zpříjemňují volné chvíle. Podle průzkumu, který realizovala společnost Hornbach, Češi nehledí na roční období a kutilským činnostem se oddávají celoročně, a to jak jak vyučení řemeslníci, tak i vysokolš…

Investice do luxusních bytů

Investice do luxusních bytů

Koupě nemovitostí je zajímavou investicí. Nejenže tím máme možnost získat vlastní bydlení a nemusíme se tak v budoucnu zatěžovat platbami nájmů, ale jedná se zároveň o investici, která se v porovnání s mnoha jinými způsoby investování peněz vyplatí.


Olejové topení patří k nejlevnějším způsobům vytápění

Olejové topení patří k nejlevnějším způsobům vytápění

Volba vytápěcího systému do domu může být zásadní nejen z hlediska prvotní investice, ale zejména také z pohledu nákladů, které pak budeme muset za vytápění vynaložit. Jako velmi výhodný systém se jeví topení pomocí topných olejů.

Ferrari mezi travními traktory

Ferrari mezi travními traktory

Současná vyspělá zahradní technika umožňuje i z obyčejného sekání trávy udělat zážitek. Neboť například takový majitel elegantního travního traktoru s označením CC 1018 KHN si musí připadat jako ve voze Ferrari. Hoví si v odpruženém sedadle s deseti možnými polohami nastavení, kolem sebe luxusní sna…
Odkazy