verze pro tisk

Olejové topení patří k nejlevnějším způsobům vytápění

26. srpen 2011

Volba vytápěcího systému do domu může být zásadní nejen z hlediska prvotní investice, ale zejména také z pohledu nákladů, které pak budeme muset za vytápění vynaložit. Jako velmi výhodný systém se jeví topení pomocí topných olejů.

ilustrační fotoilustrační foto

Komfortní způsob vytápění

Olejové topení patří v současné době mezi vůbec nejkomfortnější způsoby vytápění. Dá se využít nejen pro vytápění rodinných domů, ale také pro různé veřejné budovy ( školy, úřady), kancelářské budovy či výrobní haly atd.

Bezobslužné vytápění

Topné oleje jsou dobré i z hlediska bezpečnosti a pohodlí. Olejové vytápění je bezobslužné, spolehlivé a je při něm využito moderních technologických postupů, takže zde nehrozí prakticky žádné bezpečnostní riziko.

Nejlevnější vytápěcí systém

Topné oleje patří mezi nejlevnější energie, 1kWh topné energie získáte již od 1,60 Kč. Olejové vytápění je zároveň energeticky velmi úsporné, poskytuje absolutní nezávislost na dodávkách energie a tedy s tím i příslušnou svobodu.

Topné oleje a vytápění pomocí nich jsou šetrné i k životnímu prostředí. Není potřeba ani platit žádnou ekologickou daň.

Topné oleje a vytápěcí systémy s tímto druhem paliva nabízí k prodeji například společnost Kuzďas s.r.o., která na českém trhu funguje již od roku 1996. V současné době provozuje tato společnost více jak 1.400 těchto zařízení po celé České republice.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Ezra

neděle, 16. leden 2022
05:05

Hello there! I know this is kind of off topic but I was wondering if
you knew where I could get a captcha plugin for my comment form?
I'm using the same blog platform as yours and I'm having problems finding one?
Thanks a lot!


posted by: Ezra [Odpovědět]

Darren

neděle, 21. srpen 2022
22:53

I'm gone to convey my little brother, that he should also pay a visit this
weblog on regular basis to take updated from latest reports.


posted by: Darren [Odpovědět]

Čtěte také...

Moderní trend ve vytápění místností přináší podlahové topení

Moderní trend ve vytápění místností přináší podlahové topení

Při rekonstrukcích nebo výstavbách bytů či rodinných domů se v posledních letech projevuje nový trend - majitelé začínají investovat do kvalitního způsobu vytápění, neboť chtějí topit efektivně a zároveň i levněji nežli doposud. Velký zájem je především o podlahové vytápění.

Jak ušetřit za plynové topení?

Jak ušetřit za plynové topení?

Velké množství českých domácností je vytápěno plynem. Jedná se hlavně o starší bytové zástavby, plynové topení je tradičnější spíše ve městech. V mnoha obcích totiž prakticky ani není možné, neboť tamní domácnosti nejsou napojeny na plynové přípojky. Topení plynem však v dnešní době není zrovna levn…


Pět výhod, které přináší topení dřevěnými briketami

Pět výhod, které přináší topení dřevěnými briketami

Používáte k vytápění domácnosti kotel na tuhá paliva, krb či krbová kamna? Pak vězte, že vás nejlevněji vyjde topení dřevěnými briketami. Kromě nízkých nákladů však tento druh topidla přináší několik dalších zásadních výhod.

Koupě bytu patří mezi nejlepší investice

Koupě bytu patří mezi nejlepší investice

Každý, kdo je schopen vydělat více peněz, než utratí, by měl přemýšlet o tom, jak svoje finance zhodnotit tak, aby pouze neležely ladem na bankovním účtu a neztrácely tak postupně svoji hodnotu. V současné době existuje mnoho možností, kam investovat finance. Za velmi výhodnou je považována investic…
Odkazy