verze pro tisk

Investice do luxusních bytů

20. říjen 2012

Koupě nemovitostí je zajímavou investicí. Nejenže tím máme možnost získat vlastní bydlení a nemusíme se tak v budoucnu zatěžovat platbami nájmů, ale jedná se zároveň o investici, která se v porovnání s mnoha jinými způsoby investování peněz vyplatí.

foto: usedlost-safranka.czfoto: usedlost-safranka.cz

Investice do luxusního bytu je bezpečná a výhodná

V první řadě je dobré říci hlavní důvod, proč bychom při investování peněz měli zvolit právě nákup nějaké nemovitosti - bytu, domu, případně pozemku. Cena nemovitostí je v současné době velmi výhodná, volných realit je totiž na tuzemském trhu dostatek. Tím, že investujeme do nemovitosti, máme jistotu, že v případě finančních problémů v budoucnu budeme moci nemovitost prodat a tím získáme peníze.

Ideální je, pokud se rozhodneme pořídit si luxusní byty nebo domy, nejlépe novostavby nebo čerstvě zrekonstruované objekty. V tomto případě je totiž jen minimální riziko, že jejich cena bude postupem času rychle klesat a investice se tak stane nevýhodnou. O luxusní domy na prodej je zájem v každé době, a to dokonce i tehdy, stagnuje-li celý trh s nemovitostmi.

Luxusní byty v Praze na prodej

Luxusní domy na prodej jsou v současné době dostání v Usedlosti Šafránka, která se nachází v Praze 6. Jde o historický komplex budov, který byl před nedávnem kompletně zrekonstruován. Nyní se zde nachází celkem 14 luxusních bytů na prodej. Součástí areálu je krom jiného prostorné parkovací stání, sauna či vinný sklep. Budoucí majitelé luxusních bytů v tomto areálu si nebudou muset lámat hlavu s udržováním pořádku a klidu, celý areál je 24 hodin denně střežen a také spravován najatým správcem, který o Usedlost Šafránka dbá.

Pakliže přemýšlíte o výhodné investici do luxusních bytů, pak navštivte webové stránky usedlost-safranka.cz, kde získáte detailní informace o luxusních bytech, které jsou v Usedlosti Šafránka na prodej.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Koupě bytu patří mezi nejlepší investice

Koupě bytu patří mezi nejlepší investice

Každý, kdo je schopen vydělat více peněz, než utratí, by měl přemýšlet o tom, jak svoje finance zhodnotit tak, aby pouze neležely ladem na bankovním účtu a neztrácely tak postupně svoji hodnotu. V současné době existuje mnoho možností, kam investovat finance. Za velmi výhodnou je považována investic…

Investice do nových oken a zateplení domu výrazně sníží náklady na energie

Investice do nových oken a zateplení domu výrazně sníží náklady na energie

Vzhledem k tomu, že ceny elektřiny a plynu mají v posledních letech hodně vzestupný trend, zvyšují se i náklady na bydlení. Pakliže člověk bydlí v malé garsoniéře, výdaje za energie se mu příliš nezvednou. Jiné je to však v případě, že vlastníme rozlehlý rodinný dům, kde je spotřeba elektřiny či ply…


Investice do venkovních rolet se vyplatí po celý rok

Investice do venkovních rolet se vyplatí po celý rok

Součástí exteriéru rodinného domu mohou být také venkovní rolety. Jde o prvek, který má kromě estetické funkce mnoho dalších pozitiv, díky nimž se do něj vyplatí investovat. A to klidně i v zimě, kdy vás tolik netrápí sluneční paprsky.

Klimatizace do bytu

Klimatizace do bytu

Přestože je léto prakticky za námi, ještě nyní máme v paměti nesnesitelná vedra, která panovala v druhé polovině srpna. Ti z nás, kteří mají vlastní rodinný dům, si tak určitě v jednotlivých místnostech užívali řádného tepla. Pokud navíc jsou některé místnosti na slunečné straně, pak přes den mohly …
Odkazy