verze pro tisk

Klimatizace do bytu

31. srpen 2011

Přestože je léto prakticky za námi, ještě nyní máme v paměti nesnesitelná vedra, která panovala v druhé polovině srpna. Ti z nás, kteří mají vlastní rodinný dům, si tak určitě v jednotlivých místnostech užívali řádného tepla. Pokud navíc jsou některé místnosti na slunečné straně, pak přes den mohly teploty uvnitř domu dosahovat opravdu extrémních teplot.

Klimatizace do bytuKlimatizace do bytu

Jediným možným řešením, jak do místností přivádět neustále čerstvý vzduch a mít tak v domě příjemné klima, je pořízení klimatizace.

Klimatizace nám zajistí neustálý přísun čerstvého vzduchu

Klimatizace do bytu dokáží výborně vyřešit problém s horkým a vydýchaným vzduchem v interiéru. Lze zvolit různé druhy klimatizací, mezi velmi populární patří kupříkladu kazetové klimatizace nebo také nástěnné klimatizace. Ty se dají pořídit za velmi solidní peníze a nutno říci, že investice do nich se opravdu vyplatí.

Existují i takové druhy klimatizací, které fungují jako tepelná čerpadla vzduch- vzduch. Tyto klimatizace dokáží velmi rychle a efektivně zajistit tepelnou pohodu v bytě či domě, čímž tak máme i během největších vln veder skvělé prostředí pro život.

Klimatizace se rozhodně dají využít nejen pro byty či domy, jsou vhodné samozřejmě také třeba do kanceláří. Každý, kdo pracuje v kanceláři a zažil pocit, kdy se při práci takřka nedá dýchat kvůli dusnu a vysokým teplotám, jistě klimatizace velmi ocení.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Léto se blíží: Je nejvyšší čas na výběr klimatizace do bytu

Léto se blíží: Je nejvyšší čas na výběr klimatizace do bytu

Určitě máte ještě v živé paměti loňská úmorná vedra během celého léta. Ti z vás, kteří bydlí v panelových bytech, museli doslova trpět. Ke zpříjemnění klima nepomohly ani naplno spuštěné větráky. I letos se dá očekávat, že budou teploty velmi vysoké. Je tedy nejvyšší čas se na ně připravit. Vedru a …

Klimatizace - tepelná pohoda do domu

Klimatizace - tepelná pohoda do domu

Abychom v domě a jeho jednotlivých místnostech měli neustále příjemnou teplotu, a to i během letních veder či v zimě, je dobré si pořídit klimatizaci. Klimatizace upravuje nejen teplotu, ale má značný vliv i na vlhkost v domě.


Klimatizace zpříjemní bydlení v parných dnech

Klimatizace zpříjemní bydlení v parných dnech

Problém s teplotou v domě během letních veder může jednoduše vyřešit klimatizace. Ta dokáže v místnosti, v níž je nainstalována, vytvořit příjemné klima přesně podle toho, jak potřebujete.

Rady pro výběr klimatizace do domu či kanceláře

Rady pro výběr klimatizace do domu či kanceláře

Během letních veder bývá mnohdy doma nebo i v kanceláře prakticky nedýchatelné prostředí, tedy pokud nemáme nainstalovánu kvalitní klimatizaci. Bez klimatizace se dnes během třicetistupňových teplot prakticky nedá žít. A přitom výběr, nákup a montáž klimatizace je otázkou několika hodin, takže probl…
Odkazy