verze pro tisk

Klimatizace zpříjemní bydlení v parných dnech

8. duben 2011

Během parných letních dnů se často stane, že kvůli vedru raději ani neotevíráme okno, abychom vyvětrali a pustili do domu trochu svěžího vzduchu. Uvnitř je sice také dusno a vysoká teplota, ovšem v porovnání s venkovním vzduchem zde panují ještě přeci jen lepší podmínky. Přesto se však jen těžko dá něco dělat, když máte doma třicet stupňů.

Klimatizace zpříjemní bydlení v parných dnechKlimatizace zpříjemní bydlení v parných dnech

V domě bude přesně ta teplota, kterou si přejete

Problém s teplotou v domě během letních veder může jednoduše vyřešit klimatizace. Ta dokáže v místnosti, v níž je nainstalována, vytvořit příjemné klima přesně podle toho, jak potřebujete.

Klimatizace dodává v České republice například společnost Klimacool, která je schopna zajistit dodávky klimatizací nejen do domácností, její produkty se hodí i do kanceláří či výrobních prostor.

Druhy klimatizací do bytu

Klimatizace do bytu existují v několika variantách. Každý majitel domu si tak může vybrat, zda dá přednost nástěnné klimatizaci, nebo zvolí mobilní klimatizaci. Kromě toho společnost Klimacool prodává rovněž i designové klimatizace, které velmi dobře zapadnou do moderního domu.

Klimatizace dokáže vytvořit příjemné prostředí o teplotách v rozmezí od 18 °C do 32 °C. kdo již nějakou klimatizaci doma vlastní, dá nám jistě zapravdu, že se v létě jedná o neocenitelného pomocníka.

Společnost Klimacool má již poměrně bohatou tradici a zkušenosti, klimatizace od této firmy používají například společnosti O2 či Vodafone.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Mobilní klimatizace

pondělí, 23. květen 2011
13:58

Online katalog mobilní klimatizace najdete na adrese http://mobilni-klimatizace.ic.cz


posted by: Mobilní klimatizace [Odpovědět]

Čtěte také...

Klimatizace do bytu

Klimatizace do bytu

Přestože je léto prakticky za námi, ještě nyní máme v paměti nesnesitelná vedra, která panovala v druhé polovině srpna. Ti z nás, kteří mají vlastní rodinný dům, si tak určitě v jednotlivých místnostech užívali řádného tepla. Pokud navíc jsou některé místnosti na slunečné straně, pak přes den mohly …

Klimatizace - tepelná pohoda do domu

Klimatizace - tepelná pohoda do domu

Abychom v domě a jeho jednotlivých místnostech měli neustále příjemnou teplotu, a to i během letních veder či v zimě, je dobré si pořídit klimatizaci. Klimatizace upravuje nejen teplotu, ale má značný vliv i na vlhkost v domě.


Rady pro výběr klimatizace do domu či kanceláře

Rady pro výběr klimatizace do domu či kanceláře

Během letních veder bývá mnohdy doma nebo i v kanceláře prakticky nedýchatelné prostředí, tedy pokud nemáme nainstalovánu kvalitní klimatizaci. Bez klimatizace se dnes během třicetistupňových teplot prakticky nedá žít. A přitom výběr, nákup a montáž klimatizace je otázkou několika hodin, takže probl…

Vzduchotechnika a klimatizace do domu

Vzduchotechnika a klimatizace do domu

Klimatizační jednotky jsou dnes součástí většiny moderních staveb, ať už se jedná o rodinné domy či kancelářské budovy. Kvalitní vzduchotechnika, využití klimatizace či rekuperační jednotky zvyšuje kvalitu bydlení.
Odkazy

chladničky s mrazákem

Kombinované chladničky s mrazákem dole od Whirpool.