verze pro tisk

Luxusní povlečení značky Stella Ateliers

4. září 2015

Kvalitní spánek je základem dobrého dne, a proto je při výběru povlečení dbát na jeho kvalitu a pohodlnost, jen tak totiž dosáhnete ideálního spánku. Dobrou volbou může být například luxusní povlečení od značky Stella Ateliers, na jehož výrobu jsou používány ty nejkvalitnější materiály. K dispozici je široký výběr různých povlečení, takže si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Opomenuta pochopitelně není ani druhotná funkce povlečení, a to jeho ozdobnost, tedy vizuální dotváření celého prostoru.

luxusní povlečení COMOluxusní povlečení COMO

Používané materiály

Na výrobu povlečení používá společnost Stella Ateliers jen ty nejkvalitnější materiály, kam se řadí například švýcarský prémiový satén, Mako satén, Mako jersey či klasické bavlněné Jersey či bavlněný satén. Bavlna na povlečení Stella Ateliers je ručně sbírána a vyznačuje se dlouhými vlákny, což tvoří kvalitní bázi pro tkaniny a pleteniny.

Všechny materiály jsou zde perfektně a precizně zpracovány, čímž je dosaženo dlouhé životnosti, a to i z pohledu zachování stabilního vzhledu i po mnoha vypráních. Jak již jsme zmínili, u povlečení je důležitá jeho pohodlnost, což povlečení značky Stella Ateliers rozhodně splňují. Všechna povlečení tohoto výrobce jsou velmi příjemná na dotek a zároveň jsou vhodná pro spaní v letních i zimních měsících.

Barvy a vzory

Při výběru povlečení chceme mít možnost vybrat si to, které se nám nejvíce líbí. Luxusní povlečení Stella Ateliers jsou k dispozici v mnoha různých barevných provedeních a s různými vzory (od vzorů květinových až po pruhovaná či jednobarevná povlečení). Každý zákazník je tedy schopen dokonale si sladit povlečení se svou ložnicí, přičemž společnost Stella Ateliers nabízí možnost nechat si vyrobit speciální svatební povlečení s originálním motivem.

Rozměry povlečení

U mnoha značek povlečení je problematické dostat konkrétní povlečení v konkrétním rozměru, jelikož často bývá k dispozici jen jeden specifický rozměr. Luxusní povlečení od výrobce Stella Ateliers jsou k dostání jak ve standardních, tak i v méně běžných rozměrech. Běžně se jedná o rozměry 135 x 200 cm, 140 x 200 cm, 240 x 200 cm a 200 x 200 cm. Většinou je k dispozici i prodloužená verze povlečení, jejíž delší rozměr je o dvacet centimetrů prodloužen.

Shrnutí hlavních výhod luxusních povlečení Stella Ateliers

Možná si říkáte, proč se rozhodnout právě pro povlečení od Stella Ateliers? Odpověď by měla být zřejmá z celého článku, ale pro jistotu si zde shrneme to nejdůležitější. Luxusní povlečení Stella Ateliers se vyznačují nejen kvalitním materiálem, ale i pestrou škálou různých barev a vzorů (které jsou neustále doplňovány o nové), přičemž jsou k dispozici v mnoha různých rozměrech. Z kvality materiálu vyplývá i dlouhotrvající stabilní vzhled. A jak již zde rovněž padlo, kvalitní povlečení je základem kvalitního spánku, který je zase základem kvalitního dne.

Pokud byste se pro povlečení Stella Ateliers rozhodli, pak je k dostání v podnikové prodejně v Příbrami, partnerských prodejnách v Praze, Hradci Králové či dalších městech, nebo na jejich eshopu stellaateliers.cz.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Ložní povlečení: Materiály, z nichž se vyrábí povlečení do postele

Ložní povlečení: Materiály, z nichž se vyrábí povlečení do postele

Z hlediska hygieny je poměrně důležité v domácnosti používat ložní povlečení, tedy povlečení na postele. Nejde jen o hygienu, kdy díky povlečení nedochází k přílišnému znečištění potahů postele, ale také o vaše pohodlí, neboť kvalitní ložní prádlo zpříjemní pobyt v posteli a dopřejete si díky němu i…

Kuchyňské spotřebiče značky Baumatic

Kuchyňské spotřebiče značky Baumatic

Nepříjemnou situaci, kdy se nám doma porouchá nějaký spotřebič, musíme obvykle řešit rázně a hlavně rychle. O to podstatnější je to v momentě, kdy se nám porouchá některý ze spotřebičů v kuchyni. Ty jsou totiž pro chod domácnosti naprosto nezbytné. Jen si představte, jak by vypadal náš život bez fun…


Jak si vybrat povlečení?

Jak si vybrat povlečení?

Stalo se vám, že jste si koupili ložní povlečení, které po několika vypráních ztratilo svůj původní vzhled a bylo takřka na vyhození. Pak jste zřejmě udělali zásadní chybu v tom, že jste zvolili špatný materiál, případně jste při praní použili špatný program. Nezbývá nic jiného, než si koupit nové. …

Moderní povlečení a kolekce pro rok 2014

Moderní povlečení a kolekce pro rok 2014

Jaké jsou nejnovější trendy v oblasti moderního povlečení a lůžkovin pro následující rok? Pokud vám ložní povlečení již dosluhuje, nechte se inspirovat fotografiemi, které nastiňují, jaké novinky jsou v tomto směru připraveny pro rok 2014.
Odkazy