verze pro tisk

Světlovod: Vyberte takový produkt, který nebude spíše šerovodem

21. červen 2013

Světlovody jsou praktickým řešením do rodinných domů i komerčních objektů, kde v určitých místnostech není dostatečný přísun denního světla.

Světlovod: Vyberte takový produkt, který nebude spíše šerovodemSvětlovod: Vyberte takový produkt, který nebude spíše šerovodem

Abyste jako majitelé nemuseli zbytečně utrácet za energie tím, že budete i přes den svítit, je dobré si nechat zabudovat právě světlovod.

Světlovou fungují tak, že prostřednictvím kopule přes tubus dovedou světlo až do místnosti, kde je rozprostřou tak, aby bylo co nejvíce rovnoměrné.

Pravdou je, že mnohé světlovody nejsou příliš kvalitní a skoro se dají označit spíše za šerovody. Jejich účinnost je tak malá, že se investice do nich vlastně vůbec nevyplatí.

Výjimečnost světlovodů Lightway

To ale neplatí pro světlovody Lightway. Ty naopak patří mezi špičku. Díky kvalitně řešené křišťálové kopuli a efektivně nainstalovanému tubusu dokáží světlo přivést až do místnosti, kde jej dokonale rozptýlí kvalitní rozptylovač.

Světlovody Lightway však nemají jen tu výsadu, že fungují s velkou účinností. Mnozí majitelé nemovitostí, kteří využili jiné typy světlovodů, si stěžují na to, že jim skrz ně dovnitř domu zatéká. V případě těchto zařízení je ale použit systém Lightway Blue Performance, který zajišťuje, že nedochází k vytékání vody ze světlovodu.

Nedochází tak k poškození stěn, jejich navlhnutí a následnému zplesnivění. Zároveň se vlivem vlhkosti neničí konstrukce celé stavby.

Zmíněná technologie pomáhá také k tomu, že se místnost nepřehřívá v letních měsících, kdy venku panují velká vedra.

Kladné recenze

Se světlovody Lightway panuje všeobecná spokojenost mezi zákazníky. Zde je příklad reference, která se objevila v komentářích na webu společnosti a hovoří za vše:

„Se světlovody lightway jsme velmi spokojeni, přesně splnily naše očekávání. Zatímco dříve bylo v obývací místnosti málo světla (zejména, když bylo pod mrakem), tak nyní je místnost krásně prosvětlená. Lightway jsme si vybrali zejména proto, že nás obchodník přesvědčil o tom, že izolace - prvek Blue Performance zamezí veškerým potenciálním problémům s vlhkostí a kondenzací páry (a též s únikem tepla).

Nejdůležitější pro nás ve finále byla kvalita výrobku a provedení, i když byla cena o něco vyšší než u konkurence. Byli jsme spokojení i s montážníky - byli velice slušní, trpělivě s námi vybrali přesné místo, kam světlovod umístíme, vše po sobě uklidili.. Takže celkový dojem byl dobrý, prostě dobře investované peníze."

Jan Široký

 

Jak vidno, funkčnost světlovodů je skutečně výborná. Máte tak jistotu, že se světlo ve vašem domě dostane i tam, kde by za normálních okolností být nemohlo.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Stavba

pondělí, 24. červen 2013
16:46

Zajímavý článek, doporučím.. :)


posted by: Stavba [Odpovědět]

Čtěte také...

Jak hledat elegantní byt v centru Prahy, který nebude předražený?

Jak hledat elegantní byt v centru Prahy, který nebude předražený?

Chcete se přestěhovat do Prahy, ale ne do jejích okrajových částí, ale co nejblíže k centru? Chcete, aby vaše nové bydlení v hlavním městě bylo komfortní, elegantní a maximálně vyhovující po všech směrech? V takovém případě je zapotřebí se zaměřit na nově vznikající developerské projekty. Možná jste…

Vyberte si pohodlně stavební materiál

Vyberte si pohodlně stavební materiál

Jakákoli stavba anebo konstrukce si vyžaduje kvalitní stavební materiál. Jestliže jste se rozhodli zahájit stavební činnost, pak byste měli zvolit opravdu kvalitní levné stavebniny s pestrou nabídkou produktů. Prodej stavebních materiálů dnes řeší velké množství různých společností, nicméně ne všech…


Vyberte si kávovar dle vašeho gusta

Vyberte si kávovar dle vašeho gusta

Není nic příjemnějšího, než si po ránu či po obědě udělat šálek lahodné kávy. Ta vás dokáže perfektně nabudit a naladit na tu správnou notu. Zapomeňte ale na klasického turka. Doby, kdy jste pili lógr zalitý vodou, by již měly být dávno pryč. Dnes si totiž můžete vychutnat opravdovou kávu. Stačí mít…

Sítě proti hmyzu představují praktický doplněk do domu, který oceníte hlavně v létě

Sítě proti hmyzu představují praktický doplněk do domu, který oceníte hlavně v létě

Předpovědi počasí naznačují, že i letošní léto bude velmi teplé a jen s minimem srážek. To je ideální stav pro množení hmyzu, který vás tím pádem může značně obtěžovat. Aby se nedostal k vám domů, je dobré si na okna a dveře nainstalovat ochranné sítě.
Odkazy