verze pro tisk

Největší slovenský portál s realitami

25. září 2012

Hledáte-li volné byty nebo domy k pronájmu, případně také prázdný pozemek, na němž byste v budoucnu rádi postavili nový dům, pak je nejjednodušším způsobem hledat tyto nemovitosti přes internetové realitní servery. Moderní portály, které jsou cíleny na reality, shromažďují informace o stovkách nemovitostí po celé České republice a Slovensku.

Největší slovenský portál s realitamiNejvětší slovenský portál s realitami

No. 1 mezi realitními servery na Slovensku

Pakliže se porozhlédneme po internetu na Slovensku, pak nás nejvíce zaujme internetový realitní server TopReality.SK. Ten se v posledních letech stal jedním z nejvýznamnějších realitních serverů, dá se říci, že v současné době jde o "#1 Top Reality portál“. Zájemci o volné byty, domy a pozemky k pronájmu na něm naleznou velkou řadu aktuálních nemovitostí, které jsou nabízeny realitními kancelářemi, developerskými firmami i soukromými fyzickými osobami. Server přehledně mapuje situaci v oblasti nemovitostí na Slovensku.

Služby portálu TopReality.SK

Uživatelé, kteří se zde zaregistrují, mohou vkládat nabídku na pronájem či prodej svých nemovitostí. Registrace je zpoplatněna, díky ní lze však využívat mnohé nadstandardní služby, které na jiných serverech s realitami nenajdou. K dispozici je zde kupříkladu katalog firem, které prodávají či pronajímají byt a další nemovitosti, návštěvníci mohou rovněž využívat fórum, na němž mohou komunikovat s dalšími uživateli portálu. Na portále TopReality.SK nechybí ani informace, které mapují vývoj cen nemovitostí na slovenské trhu.

Provozovatelé internetového realitního serveru TopReality.SK v nedávné době zprovoznili také portál, který je určen pro trh s nemovitostmi v sousedním Polsku. Ten lze nalézt na webových stránkách topnieruchomosci.pl.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak vypadá v současnosti trh s realitami

Jak vypadá v současnosti trh s realitami

Trh s realitami se v posledních měsících opět probouzí, což je vidět na vzrůstajícím počtu nových staveb. Rovněž developerské firmy přichází s novými projekty nemovitostí.

Poptávkový portál na služby a produkty všeho druhu

Sháníte-li něco do domácnosti, potřebujete-li stavební materiál, nová okna, střešní krytiny či cokoliv jiného a zároveň chcete při nákupu utratit co nejméně peněz, pak můžete využít nové služby, kterou poskytuje poptávkový portál ePoptávka.cz.


Současný stav na trhu s nemovitostmi

Současný stav na trhu s nemovitostmi

Nemovitosti se v současné době dají pořídit v mnoha městech za velmi solidní ceny. Je to dáno mimo jiné tím, že trh s realitami překonal krizi a nyní se staví nové byty a domy. Je však jen otázkou času, kdy ceny nemovitostí půjde opět strmě nahoru, tak jak je tomu obvyklé. Trh s realitami a jejich c…

Online hledání realit v Praze

Online hledání realit v Praze

Developerské projekty velké části společností jsou orientovány především na lokalitu Prahy a jejího blízkého okolí. Právě zde je největší nabídka volných bytů, reality k pronájmu či prodeji se zde dají najít snadněji nežli v dalších částech republiky.
Odkazy