verze pro tisk

Do nové kuchyně se hodí pořídit si také nové kuchyňské potřeby

18. červenec 2011

V novém domě jsme si právě kompletně zařídili i kuchyni, nicméně stále máme pocit, že nám zde něco chybí. Po krátkém přemýšlení na to konečně přijdeme. Přestože je vše v kuchyni cítit novotou a moderním stylem, vše kazí naše staré kuchyňské potřeby, které sem už zkrátka nezapadají. Do nové kuchyně zkrátka patří nové, moderní kuchyňské nádobí a další potřeby pro vaření a přípravu jídel.

foto: eshop.tescoma.czfoto: eshop.tescoma.cz

Moderní kuchyňské potřeby

Nevíte-li, kam se obrátit při nákupu kuchyňských potřeb, pak pro Vás máme radu - podívejte se na nabídku společnosti Tescoma, která je jedním z nejvýznamnějších prodejců kuchyňských potřeb a nádobí. Její produkty jsou vyráběny z prvotřídních materiálů, které jsou odolné vůči poškození, mají dlouhou životnost a hlavně jsou konstruovány tak, aby práce s nimi byla pokud možno co nejjednodušší a nejpohodlnější.

Kuchyňské nože Tescoma

Jedním z produktů společnosti Tescoma, které by rozhodně neměly chybět v žádné pořádné kuchyni, jsou kupříkladu kuchyňské nože. Ty se vyrábějí z nerezových materiálů, mají nepřilnavý povrch a rukojeti těchto nožů zajišují pohodlnou práci i při řezání velkých kusů potravin. V eshopu společnosti Tescoma pořídíte kuchyňské nože v celých sadách, kde jsou jak nože určené pro krájení ovoce či zeleniny, tak i robustnější nože, kterými lze zpracovávat maso od kostí apod.

Nebojte se tlakových hrnců

Dalším vynikajícím produktem od společnosti Tescoma jsou pak moderní tlakové hrnce z nerezové oceli. Někteří amatérští kuchaři a hospodyňky mají špatné zkušenosti s užíváním starších tlakových hrnců. Často totiž měli obavu o jejich kvalitu a bály se, že tlakový hrnec vypoví službu, což by mohlo mít za následek značnou katastrofu v kuchyni. Nové tlakové hrnce od Tescomy jsou však naprosto bezpečné a vařit s nimi dokáže opravdu každý, by nezkušený kuchtík.

Kuchyňské potřeby Tescoma dnes využívá nejeden profesionál. Hodí se však nejen do kuchyní restaurací, ale jsou skvělým pomocníkem i pro Vaši domácí kuchyni. V nově zařízené kuchyni budou skutečnou chloubou.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pomoc s realizací nové kuchyně

Pomoc s realizací nové kuchyně

Žádný moderní dům se neobejde bez kvalitní kuchyně. A už doma vaříte často, nebo si v kuchyni spíše jen připravujete rychlá jídla, jistě dobře víte, že vaření a příprava pokrmů dost dobře nejde, pakliže je kuchyně špatně dimenzovaná a chybí zde základní výbava.

Při sestavování nové kuchyně si dejte pozor na správné rozvržení zón

Při sestavování nové kuchyně si dejte pozor na správné rozvržení zón

Zařizování nové kuchyně máte velkou výhodu v tom, že si sami můžete zvolit materiály, barevné provedení linky a dalšího nábytku, jejich velikost, i mnoho dalších prvků. Na co se však hlavně musíte zaměřit, je správné rozvržení zón.


Kuchyňské potřeby pro vaření a pečení

Kuchyňské potřeby pro vaření a pečení

Moderně zařízený dům se pozná hned při prvním pohledu. Platí to i o návštěvě kuchyně, která by se měla pyšnit nejen moderně zařízenou kuchyňskou linkou, funkčním nábytkem či například dobrým osvětlením, které pomáhá při vaření, ale rovněž se to pozná také na kvalitním nádobí.

Kuchyňské potřeby od Tescomy

Kuchyňské potřeby od Tescomy

Při vybavování kuchyně nesmíme zapomenout ani na kvalitní kuchyňské potřeby a nádobí. Jen s ním si totiž budeme v naší kuchyni připravit kdykoliv lahodné pokrmy či nápoje. Dnes je na trhu možné dostat již velmi pěkné sady kuchyňských potřeb, které díky svojí kvalitě budou v domácnosti sloužit po m…
Odkazy