verze pro tisk

Pomoc s realizací nové kuchyně

30. březen 2011

Žádný moderní dům se neobejde bez kvalitní kuchyně . Ať už doma vaříte často, nebo si v kuchyni spíše jen připravujete rychlá jídla, jistě dobře víte, že vaření a příprava pokrmů dost dobře nejde, pakliže je kuchyně špatně dimenzovaná a chybí zde základní výbava.

Pomoc s realizací nové kuchyněPomoc s realizací nové kuchyně

I kuchyně by měla mít dobrý design

Pokud si tedy v nejbližší době hodláte zařizovat novou kuchyni, pak dbejte na to, aby vaše kuchyně byla dostatečně vybavená a moderně zařízená. Lidé, kteří si potrpí na designu, by určitě měli zvolit konzultaci s kuchyňskými návrháři a studii. Je možné se také nechat inspirovat v tom, jak by měla správná kuchyně na míru vypadat.

Kde hledat inspiraci při zařizování kuchyně

Pro inspiraci při zařizování kuchyně vznikl nezávislý internetový portál Kuchyně snů, na kterém najdete mnoho užitečných rad a informací, díky nimž bude realizace kuchyně mnohem snazší. Je zde i speciální podstránka kuchyně fotogalerie , v níž naleznete fotky realizovaných kuchyní, což Vám může velmi pomoci například při výběru správných barev, materiálu kuchyňské linky a dalšího zařízení.

Známí výrobci a prodejci kuchyní na míru

Kuchyně snů vám pomůže také najít výrobce. Je zde adresář kvalitních výrobců a prodejců kuchyní, jako jsou například kuchyně Hanák, kuchyně Oresi, kuchyně Sykora či kuchyně Ikea.

Vytvořit si kuchyni na míru není tak jednoduché, jak by se mohlo na první dojem zdát. Rady, které Vám poskytuje Kuchyně snů, mohou být velmi užitečné a zajímavé. Před samotnou realizací vaší kuchyně si opravdu dejte záležet na návrhu, vyvarujete se tak zbytečného zklamání a utracených peněz.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Do nové kuchyně se hodí pořídit si také nové kuchyňské potřeby

Do nové kuchyně se hodí pořídit si také nové kuchyňské potřeby

V novém domě jsme si právě kompletně zařídili i kuchyni, nicméně stále máme pocit, že nám zde něco chybí. Po krátkém přemýšlení na to konečně přijdeme. Přestože je vše v kuchyni cítit novotou a moderním stylem, vše kazí naše staré kuchyňské potřeby, které sem už zkrátka nezapadají. Do nové kuchyně z…

Při sestavování nové kuchyně si dejte pozor na správné rozvržení zón

Při sestavování nové kuchyně si dejte pozor na správné rozvržení zón

Zařizování nové kuchyně máte velkou výhodu v tom, že si sami můžete zvolit materiály, barevné provedení linky a dalšího nábytku, jejich velikost, i mnoho dalších prvků. Na co se však hlavně musíte zaměřit, je správné rozvržení zón.


Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Vzhled kuchyní v domácnostech prošel, podobně jako v případě dalších místností, během posledních dvaceti let velkou proměnou. Jak tedy dnes vypadají moderní kuchyně v českých bytech a rodinných domech a jaké jsou trendy?

Venkovní schodiště před dům: Na co nezapomenout při realizaci venkovních schodů

Venkovní schodiště před dům: Na co nezapomenout při realizaci venkovních schodů

Některé rodinné domy mají vstup do objektu vyřešen tak, že jsou dveře nad úrovní země. Aby byl přístup k nim pohodlný a člověk se nemusel při každém příchodu škrábat několik desítek centimetrů na vstupní práh, je samozřejmě potřeba u dveří postavit schodiště. Pakliže i vy počítáte s výstavbou venkov…
Odkazy