verze pro tisk

Firemní úklid: Pořádek je třeba mít doma i v práci

12. červen 2015

Každý pořádný člověk se stará, aby měl doma čisto a pořádek. Jenže co je to platné, když pak přijde do zaměstnání a v kanceláři najde jen prach a špínu. I v zaměstnání je třeba stanovit úklidový režim. Pokud jej sami nezvládnete, pozvěte si na úklid kanceláří specialisty.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Firemní úklid je časově náročnější nežli běžný úklid domácnosti. Zejména ve větších kancelářských budovách, kde se pohybují desítky lidí, je nutné zajistit častý, ideálně denní úklid. Všichni zde chodí v obuvi, s níž se procházejí po ulicích. Podlahy a koberce se tak rychle špiní, což dává příležitost k množení bakterií. Neuklízená kancelář je pak nejen častou příčinou nemocí zaměstnanců, ale dělá i špatný dojem na zákazníky a klienty, kteří ji navštěvují.

Profesionální úklid kanceláře se vyplatí

Na úklid firmy je nejlepší pozvat si profesionály. Vyplatí se hlavně u větších kanceláří. Zajistí denní úklid, včetně vyprázdnění odpadkových košů. Samozřejmostí je pak mytí podlah, luxování koberců, stírání prachu z nábytku a úklid sociálního zařízení. Tyto činnosti je skutečně potřeba provádět denně, nebo alespoň dvakrát až třikrát týdně.

Jednou za čas vám pak úklidová firma na základě domluvy vykoná generální úklid firmy. Ten obvykle zahrnuje třeba i mytí oken a žaluzií, čištění koberců mokrou cestou, voskování podlah atd. Každá objednávka je samozřejmě vyřizována dle individuálních potřeb zákazníka.

Nabídka firemních úklidů od společnosti Delta Servis

Hledáte-li specialisty na firemní úklid, pozvěte si společnost Delta Servis. Firma se sídlem v Olomouci působí v tomto oboru již od roku 1991. V současné době má několik stálých významných klientů. Namátkou třeba České dráhy, První kapitálovou společnost s.r.o. Přerov či GEMO Olomouc. Působí především v Olomouckém kraji. Kompletní služby, ceníky a kontakty naleznete na jejích webových stránkách deltaservis.cz.

-gia-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Leden: čas pro naplánování prací v zahradě

Začátkem každého roku je třeba si rozmyslet, jak chceme, aby naše zahrádka vypadala. Dlouhé zimní večery k tomu nabízí ideální příležitost. Naším hlavním cílem, který bychom měli sledovat, je zdravá a úrodná zahradní půda. To znamená taková, která je provzdušněná, udržuje vláhu a výživné látky pro k…

Jak se doma zbavit nejčastějších škůdců?

Jak se doma zbavit nejčastějších škůdců?

Nejen na zahradě, ale i přímo ve vaší domácnosti se mohou vyskytovat škůdci, kteří zde dokážou nadělat spoustu neplechy. Objevují se zde zejména kvůli tomu, že doma špatně uklízíte, máte zde nepořádek, prach a špínu. To je přímo ideální prostředí k tomu, aby se tu začaly množit bakterie, ale třeba i…


Robotické vysavače pro efektivní úklid

Robotické vysavače pro efektivní úklid

Hned na začátku je třeba říci, že robotický vysavač umí uklízet sám. Prostě vás k tomu nepotřebuje a uklidí i tehdy, když nejste doma. To znamená, že můžete jít na procházku se psem nebo třeba do kina, a když se vrátíte, bude váš byt čistý.

Doma by se měl každý cítit v bezpečí

Doma by se měl každý cítit v bezpečí

Slova domov a bezpečí patří neoddělitelně k sobě. Abychom se doma cítili pohodlně, měli bychom dům či byt vybavit výrobky s odpovídajícím stupněm zabezpečení. Například společnost Hörmann nabízí hned několik typů bezpečnostních dveří, jež vynikají velmi kvalitním provedením. Dveře lze navíc doplnit …
Odkazy