verze pro tisk

I v domácí dílně najdou uplatnění pásové pily

1. srpen 2011

Jak jednoduše nařezat kovové předměty do požadovaných parametrů? Nejjednodušším způsobem je pořízení pásové pily. Každá, i menší ruční pásová pila, je na provádění řezů do kovových materiálů přesně určena.

I v domácí dílně najdou uplatnění pásové pilyI v domácí dílně najdou uplatnění pásové pily

Pásové pily do provozoven i domácí dílny

Pásové pily, například ty od značky Bomar, jsou vhodné jak do menších dílen, opravárenských podniků či například školních učilišť, tak i do velkých průmyslových podniků, v nichž je práce s kovy či podobnými tvrdými materiály každodenní záležitostí.

Spolehlivé stroje s tichým chodem

Bomar dnes představuje jednu z největších značek, která pásové pily vyrábí. V současnosti si tak lze vybrat hned z několika desítek typů pásových pil, z nichž některé typy mají například i dvě rychlosti pro pilové pásy. Předností pásových pil značky Bomar jsou zejména tichý chod, spolehlivost a přesnost řezů. Stroje jsou vybaveny převodovkou, regulací rychlosti a mnoha dalšími prvky, díky nimž je práce s kovy daleko snazší. Moderní pásové pily Bomar dnes využívají i přední české strojírenské podniky.

Kromě pásových pil Bomar uveďme i další značku, která je na trhu s pásovými pilami a pilovými pásy velmi významná. Jedná se o pásové pily a pilové pásy značky Pilous.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pásové pily Bomar

Pásové pily Bomar

Pásové pily lze v dnešní době koupit i v internetovém obchodě. Lze říci, že nákup takové pily je velmi jednoduchý. Těžší je vybrat si kvalitní výrobek, tak aby dobře sloužit po mnohá léta.

Pásové pily

Pásové pily

Pásové pily jsou vhodné pro kutily i profesionály. Vzhledem k širokému sortimentu si vybere naprosto každý. Nabídka je velká, ovšem po zadání vámi požadovaných kritérií se zúží jen na pár favoritů.


Proč si pořídit automatické pásové pily

Proč si pořídit automatické pásové pily

Jak pro domácí kutily, kteří si rádi na zahradě a na domě dělají vše sami, tak zejména pro profesionály, kteří pracují každý den v práci s kovem a dalšími tvrdými materiály - pro ty všechny jsou určeny pásové pily.

Pásové pily Bomar pro kutily

Pásové pily Bomar pro kutily

Ruční pásové pily jsou stroje, které provedou dokonale přesný a čistý řez tvrdým materiálem typu dřevo, plast a kov. Žádný jiný přístroj v cenové relaci pásových pil nedokáže provést tak kvalitní práci.
Odkazy