verze pro tisk

Pásové pily Bomar

11. říjen 2011

Pásové pily lze v dnešní době koupit i v internetovém obchodě. Lze říci, že nákup takové pily je velmi jednoduchý. Těžší je vybrat si kvalitní výrobek, tak aby dobře sloužit po mnohá léta.

Pásové pily BomarPásové pily Bomar

Mezi velmi kvalitní pásové pily patří pásové pily od firmy Bomar. Výrobky od firmy Bomar mají zaručenou kvalitu a lze je zařadit mezi vůbec to nejlepší, co lze na našem trhu koupit. Pásové pily Bomar jsou určeny na kovové předměty, na kterých je potřeba provést kvalitní a přesný řez.

Firma Bomar nabízí svým zákazníkům širokou nabídku výrobku. Ve svém portfoliu má zcela automatické pásové pily ovládané pomocí CN zařízení. U těchto druhů pil nemusí pracovník zasahovat ručně do řezacího procesu, vše se provádí zcela automaticky – posuv materiálu, jeho upínání, rychlost a další funkce spojené s tímto strojem. Dalším typem jsou poloautomatické pásové pily, u kterých je nutné určité ruční nastavení. Posledním typem jsou ruční pásové pily. Jak už sám název napovídá, tyto pily se ovládají ručně a jsou méně rozměrné než automatické pily.

A jaké je využití pásových pil?

Pásová pila se uplatní na mnoho místech. Své místo si najde v mnoha provozovnách, v dílnách a jiných pracovištích. Pily využívají zámečníci, elektrikáři nebo automechanici. Zkrátka všude tam, kde se pracuje a provádí řezy na kovových a jiných pevných materiálech.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pásové pily Bomar pro kutily

Pásové pily Bomar pro kutily

Ruční pásové pily jsou stroje, které provedou dokonale přesný a čistý řez tvrdým materiálem typu dřevo, plast a kov. Žádný jiný přístroj v cenové relaci pásových pil nedokáže provést tak kvalitní práci.

I v domácí dílně najdou uplatnění pásové pily

I v domácí dílně najdou uplatnění pásové pily

Pásové pily, například ty od značky Bomar, jsou vhodné jak do menších domácích dílen, opravárenských podniků či například školních učilišť, tak i do velkých průmyslových podniků, v nichž je práce s kovy či podobnými tvrdými materiály každodenní záležitostí.


Pásové pily

Pásové pily

Pásové pily jsou vhodné pro kutily i profesionály. Vzhledem k širokému sortimentu si vybere naprosto každý. Nabídka je velká, ovšem po zadání vámi požadovaných kritérií se zúží jen na pár favoritů.

Proč si pořídit automatické pásové pily

Proč si pořídit automatické pásové pily

Jak pro domácí kutily, kteří si rádi na zahradě a na domě dělají vše sami, tak zejména pro profesionály, kteří pracují každý den v práci s kovem a dalšími tvrdými materiály - pro ty všechny jsou určeny pásové pily.
Odkazy