verze pro tisk

Dřevěná postel z masivu nabízí nejlepší podmínky pro spánek

26. únor 2014

V současné době se dají v tuzemských obchodech pořídit postele s konstrukcemi z nejrůznějších materiálů. Obecně se dá říci, že nejlepší volbou k tomu, abyste každou noc mohli pohodlně spát, jsou dřevěné postele. Ovšem nutno dodat, že jen takové, které jsou vyrobeny z masivního dřeva.

Zdroj: spime.czZdroj: spime.cz

Stabilita postelí z masivu

Proč právě dřevěné postele z masivu patří k tomu nejlepšímu? Zejména z toho důvodu, že jsou dostatečně stabilní. Postel se ani při maximálním zatížení neprohýbá, nedochází k tak rychlé únavě materiálu. To v praxi znamená, že vás při každém pohybu nebudí vrzání či skřípot.

Pokud si vybíráte postele ze dřeva, raději se vyhněte těm, které nejsou z masivu. Takové produkty jsou vhodné tak maximálně pro děti. Masivní postele oproti tomu dokážou bez problémů vydržet i osoby, které přeci jen mají nějaké to kilo navíc.

Výhody oproti kovovým konstrukcím

Možná si říkáte, že mnohem stabilnější přeci musejí být postele s kovovou konstrukcí. Ano, to je sice pravda, nicméně jejich nevýhoda může spočívat v tom, že nemusejí zapadnout do každého interiéru. Dřevěné masivní postele navíc působí daleko útulněji, přírodní materiál je zkrátka přirozenější nežli kov, která je chladná na dotyk i na pohled.

Spime.cz – prodejce postelí z masivu

Dřevěné postele české výroby nabízí internetový obchod společnosti Posteliaspime.cz. Tato firma nabízí dětské, klasické jednolůžkové i manželské postele z typických českých dřevin, jakými jsou borovice, dub, buk nebo kupříkladu bříza. Produkty si lze zakoupit přímo přes e-shop, případně také v prodejnách v Táboře, Brně a Praze. Firma vyrábí také postele na zakázku, kdy je schopna realizovat vaše specifické požadavky tak, aby vám vyrobila postel přímo na míru.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nábytek z masivu: Vkusný skandinávský styl

Nábytek z masivu: Vkusný skandinávský styl

Nábytek z masivního dřeva je odborníky obecně považován za jeden z nejkvalitnějších druhů nábytku, který lze pořídit do domácností, ale i třeba do kancelářských prostor. Jeho výjimečnost tkví v tom, že je vyroben z jednoho kusu dřeva, nejedná se o žádné slepeniny typu dřevotřísek apod. Díky tomu je …

Dřevěné postele jsou pro kvalitní spánek přímo ideální

Dřevěné postele jsou pro kvalitní spánek přímo ideální

Přírodní materiály se hodí opravdu do každého domu. Produkty ze dřeva jsou skvělé zejména do kuchyně či ložnice. Právě v ložnici najde dřevěný nábytek největší uplatnění a nutno říci, že je pro moderní bydlení dost možná i nejlepší volbou. Platí to hlavně pro postele.


Nábytek do ložnice: jak správně vybrat postel a matraci

Nábytek do ložnice: jak správně vybrat postel a matraci

Pořizujete-li si nový nábytek do ložnice své domácnosti, rozhodně přijde na řadu také otázka, jakou postel do ní zvolíte. Postele jsou dominantou ložnic, z tohoto důvodu byste si při jejich výběru měli dát zvlášť záležet. Je třeba mít na paměti, že jde o funkční nábytek, který slouží k vašemu pohodl…

Dřevěná ložnice či jídelna? Ano!

Dřevěná ložnice či jídelna? Ano!

Dřevěný nábytek dokáže v místnosti navodit neobyčejně příjemnou atmosféru, která je velmi důležitá pro náš spokojený spánek i pohodové stolování. Nechte se inspirovat našimi tipy a vybavte jím svou ložnici nebo jídelnu!
Odkazy