verze pro tisk

Jak oživit váš interiér? Stylovými koberci

29. duben 2014

Mnozí mohou pokládat koberce za přežitek let minulých, nicméně moderní modely nemusí být notně nataženy do všech místností od rohu do rohu. Vyzkoušejte váš interiér oživit kusovými koberci dle vašeho vkusu a umístit je tak, aby designově doplňovaly vzhled pokoje a zároveň byly plně funkční.

Praktická i dekorativní funkce kusových koberců

Kusové koberce se ideálně hodí do míst, kde delší dobu setrváváte nohama na zemi, tedy před sedací soupravy a křesla v obývacích pokojích, v ložnicích k posteli, do herních koutů a samozřejmostí by měly být i v dětských pokojích. Nabízí se různě tvarované typy o rozmanitých rozměrech s kratším či delším vlasem, vyrobené z přírodních či syntetických materiálů a nesoucí možný vzor ladící s interiérem.

Ozdobit a zároveň ochránit můžete i schody, a to vhodnými nášlapy na schody. Ty se připevňují pevně ke schodu pomocí samolepící pásky a jsou obohaceny o pevnou hranu, která jim pomáhá držet svůj tvar. Chrání schody a vám zabraňují před uklouznutím a následným pádem. Jejich údržba je poměrně snadná, stačí mít po ruce kartáček a mýdlo a tím nášlapy očistit.

Přehledné vyhledávání na jednom místě

Široké množství kvalitních koberců za super ceny naleznete u společnosti Vopi s.r.o. V jejím e-shopu www.vopi.cz naleznete nepřeberné množství kusových koberců moderních, orientálních, klasických i luxusních, plné originálních dezénů a nápaditých vzorů, barev a velikostí.

Pokud máte jasnější představu o vhodném typu koberců, zjednodušte si váš výběr pomocí speciálního filtru, do kterého na internetových stránkách zadáte vaše požadavky a tím přesně vymezíte, jaké typy koberce hledáte. Výběr je pak snazší a rychlejší. Opravdu široká nabídka a dobré ceny uspokojí každého zákazníka, neváhejte tedy a oživte svůj interiér moderními koberci, které dodají vašemu bydlení šmrnc a příjemně ho zabarví.

Komerční sdělení

-pok-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Zahradu lze oživit pomocí umělého jezírka

Zahradu lze oživit pomocí umělého jezírka

Vodní plocha na zahradě nemusí být nutně přítomna jen v podobě venkovního bazénu. Lidé, kteří tíhnou k přírodě, si mohou namísto plastového či betonového bazénu vytvořit umělé zahradní jezírko, které bude v prostoru zahrady působit mnohem přirozeněji a lépe splyne s okolní přírodou.

Křišťálový lustr nádherně vyšperkuje váš interiér

Křišťálový lustr nádherně vyšperkuje váš interiér

Můžeme se vzhlídnout v moderních minimalistických lampách, ale křišťálový lustr má své nenapodobitelné kouzlo, o tom nelze vůbec diskutovat. Velký křišťálový lustr v moderním designu nábytku může působit mnohem krásněji, než když se necháme zlákat trendy svítidly, které mají naši známí, či sousedé.


TZ: Suchá výstavba aneb jak rychle a snadno přeměnit interiér domácnosti

TZ: Suchá výstavba aneb jak rychle a snadno přeměnit interiér domácnosti

Mnoho z vás nemá odvahu pouštět se do nejrůznějších přestaveb a úprav svých interiérů a nechává tuto činnost raději specializovaným firmám. Zkusili jste ale systém suché výstavby? Příčky či podhledy si lze namontovat svépomocí snadno a rychle a zvládne to opravdu téměř každý. Zvelebte si své podkrov…

Interiéry bytů: Nezapomeňte na dekorace

Interiéry bytů: Nezapomeňte na dekorace

Máte pocit, že interiéru vašeho bytu stále chybí něco k dokonalosti a marně pátráte, čím by to asi tak mohlo být způsobeno. Pak vězte, že moderní interiér bytu není jen o samotném nábytku a jeho rozložení, ale také o nejrůznějších dekoracích a doplňcích. Právě ty dotvářejí celkovou atmosféru domova.
Odkazy