verze pro tisk

Pořizujeme si do domácnosti novou šatní skříň

15. duben 2013

Při pořizování nového nábytku do domácnosti rozhodně nesmíme zapomenout také na úložný prostor, kam budeme odkládat naše oblečení. Ideální jsou k tomu zejména šatní skříně.

Foto: nejlepsi-nabytek.czFoto: nejlepsi-nabytek.cz

Význam šatní skříně

Šatní skříně slouží k úschově oblečení větších rozměrů. Dají se v nich uskladnit kabáty a bundy, kalhoty, ale také například mikiny, halenky, sukně a mnoho dalších druhů oděvů. Při výběru šatní skříně je dobré hledět nejen na její design, ale hlavně na prostor, který je schopna skříň nabídnout. Rozhodně by zde mělo být dobře vyřešeno rozdělení na jednotlivé příčky a poličky tak, abychom oděvy nemuseli skládat na jednu hromadu a pokaždé se v této hromadě přehrabovat.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi

Dalším, co je dobré při výběru šatní skříně zohlednit, je systém jejího otevírání. Budeme-li ji umisovat v menší místnosti, není ideální zvolit šatní skříň s klasickým otevíráním, do menších prostor se hodí spíše šatní skříně s posuvnými dveřmi. Tento typ dveří totiž při otevírání nezabírá žádný prostor před skříní.

Nákup nové šatní skříně

Kvalitní šatní skříně s posuvnými dveřmi pořídíte v internetovém obchodě nejlepsi-nabytek.cz. Ten nabízí různé varianty šatních skříní, nechybí zde ani špičkové šatní skříně z masivu, které jsou v poslední době mimořádně oblíbené, stejně jako další nábytek z masivu.

A jaké jsou výhody nákupu v eshopu nejlepsi-nabytek.cz? Především zde zakoupíte šatní skříně v mnoha provedeních, od prostorných kusů, které jsou vhodné pro větší domácnosti, až po šatní skříně, které se vejdou i do malé místnůstky. Rovněž si můžete vybrat z různých barevných provedení a materiálů. Eshop nabízí v rámci svých služeb také online poradenství při výběru nejvhodnější šatní skříně, která bude ideální variantou pro vaši domácnost.

Šatní skříně jsou bezesporu nezbytnou součástí vybavení každé domácnosti. Lze je umístit do ložnice, ale také kupříkladu do dětského pokojíku, na chodbu či do vstupní haly. A už si vyberete klasické šatní skříně s křídlovými dveřmi nebo skříně s posuvnými dveřmi, určitě si na jejich výběru dejte záležet. V obchodě nejlepsi-nabytek.cz rozhodně máte z čeho vybírat.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

TZ: Postavte si jednoduše a hravě novou terasu

TZ: Postavte si jednoduše a hravě novou terasu

Jaro je za dveřmi, a tak většina z nás začíná přemýšlet o tom, jak budeme trávit jarní a letní večery na čerstvém vzduchu. Je tedy nejvyšší čas pustit se do výstavby teras. Nejčastěji se jako materiál na terasy používá dřevo, ale obvyklé jsou i dlažby. Hornbach však nabízí ještě další možnost - WPC …

Pořizujeme nádobí do kuchyně

Pořizujeme nádobí do kuchyně

Také máte pocit, že ve Vaší kuchyni, která září novotou, je něco špatně? Nové spotřebiče, sporák, kuchyňská linka a další prvky a přesto zde něco nesedí. Možná to bude tím, že v zásuvkách a skříních máte stále to samé nádobí, které používaly již snad Vaše babičky a maminky. A to je chyba, do nově za…


Akce na matrace: pořiďte si novou matraci za výhodné ceny

Akce na matrace: pořiďte si novou matraci za výhodné ceny

Nákup matrace sice není nijak nákladnou investicí, vždy kvalitní nové matrace se dají pořídit již od několika málo tisíc korun, přičemž vám vydrží minimálně několik let, přesto je dobré se informovat, zda se tyto produkty do ložnice nedají pořídit za ještě výhodnějších podmínek nežli v běžných obch…

Pořizujeme nová okna

Pořizujeme nová okna

Při výstavbě nebo rekonstrukci domu je potřeba klást velký důraz také na kvalitu oken. Okna, která nejsou v potřebné kvalitě, totiž mohou značně zvyšovat výdaje za energie.
Odkazy