verze pro tisk

Stavební pouzdra Eclisse: Kvalitní řešení pro posuvné dveře

14. leden 2014

V malých bytech, například těch panelových, musíte jako majitelé často řešit nedostatek prostoru. Byty v panelácích, ale i mnoha jiných bytových domech, mají poměrně malé místnosti. O to horší je, pokud je nutné mít volný prostor také u dveří, které místnosti uvnitř bytu oddělují. Pakliže by zde byl postaven nábytek, nedaly by se otevřít. Řešení se ale nalézt dá, a to v podobě stavebního pouzdra. Stavební pouzdro pro posuvné dveře zajistí, že se dveře budou zasunovat do příčky ke stěně, nikoliv do volného prostoru.

Zdroj: m-eclisse.czZdroj: m-eclisse.cz

Proč si pořídit stavební pouzdro pro dveře

Posuvné dveře, u nichž je využito stavební pouzdro, jsou velmi efektivním řešením právě v případě, kdy v domácnosti chcete ušetřit prostor. To ale neznamená, že by se nedaly použít i pro větší byty či v rodinných domech.

Jsou totiž nejen praktickým řešením, ale také oceníte jejich design. Pokud je stavební pouzdro vyrobeno kvalitně, zajistí i zcela pohodlný pojezd dveří. Ty se tak tolik nepotřebovávají a vydrží mnohem déle nežli klasické křídlové dveře.

 

Stavební pouzdra EclisseStavební pouzdra Eclisse
Zdroj:

 

 

Eshop se stavebními pouzdry Eclisse

Internetový obchod m-eclisse.cz nabízí špičkové Eclisse pouzdra. Jde o důmyslně řešený systém pro posuvné dveře, které se zasouvají do zděné nebo SDK příčky. Značka Eclisse jemezi odborníky velmi dobře známá, vždyť jedná o vůbec největšího světového výrobce těchto dveřních systémů.

Odborná montáž

Zmíněný obchod dodává nejen kompletní stavební pouzdra, ale také Eclisse příslušenství. Samozřejmostí je odborná montáž pouzder. Bylo by pro vás asi zbytečně namáhavé a složité stavební pouzdro instalovat svépomocí, navíc by vám to jistě sebralo i spoustu času. Takhle si jednoduše stavební pouzdro Eclisse objednáte i s montáží a za pár dní je již celý systém dodán a připraven k použití.

 

Stavební pouzdra EclisseStavební pouzdra Eclisse
Zdroj:

 

 

Stavební pouzdra Eclisse jsou zárukou kvality. Pomohou vám vyřešit problém s prostorem ve vaší domácnosti. Díky nim pak budou moci být jednotlivé místnosti bytu či domu odděleny praktickými a elegantními posunovacími dveřmi.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Stavební pouzdra pro interiérové dveře

Stavební pouzdra pro interiérové dveře

Je obvyklé, že v bytě máme jednotlivé místnosti odděleny dveřmi. Tradiční otočné dveře jsou však do některých prostor nevhodné. Zabírají totiž příliš místa během otevírání. V malé místnosti, kde už tak máme málo prostoru pro nábytek, musíme při přítomnosti otočných dveří počítat s volným prostorem v…

TZ: Komplexní stavební řešení od LINDAB STAVBY

Švédský mezinárodní koncern Lindab AB patří mezi přední světové výrobce stavebních komponentů z oceli, jejichž kombinací je schopen poskytnout kompletní řešení pro stavby nejrůznějšího druhu.


V moderním domě nesmí chybět kvalitní a stylové dveře

V moderním domě nesmí chybět kvalitní a stylové dveře

Dveře jsou standardní součástí snad všech bytových, ale i nebytových prostorů. V dnešní době není při jejich výběru zapotřebí naprosto žádných limit. Nejdůležitějším kritériem by měla být vždy kvalita, která jde ruku k ruce s životností. Neméně podstatnou roli hraje zcela jistě i stylové provedení.…

Plastová okna: levné a kvalitní řešení pro váš dům

Plastová okna: levné a kvalitní řešení pro váš dům

Při rekonstrukci rodinného domu, případně jeho výstavbě nebo modernizaci, jistě přijde na řadu problematika oken. Okna jsou velmi důležitou součástí zařízení každého domu. Podcenit jejich výběr a montáž se nevyplácí. Nejenže vás mohou případné brzké opravy stát nemalé finanční prostředky, ale zárove…
Odkazy