verze pro tisk

V moderním domě nesmí chybět kvalitní a stylové dveře

28. listopad 2016

Dveře jsou standardní součástí snad všech bytových, ale i nebytových prostorů. V dnešní době není při jejich výběru zapotřebí naprosto žádných limit. Nejdůležitějším kritériem by měla být vždy kvalita, která jde ruku k ruce s  životností. Neméně podstatnou roli hraje zcela jistě i stylové provedení. Pokud hledáte dodavatele dveří, který splňuje všechny tyto požadavky, můžete se se zárukou spokojenosti obrátit na Grimax. Na trhu se pohybuje již 17 let, díky čemuž se společnost může pochlubit cennými zkušenostmi, které naplno využívá.

V moderním domě nesmí chybět kvalitní a stylové dveřeV moderním domě nesmí chybět kvalitní a stylové dveře

Grimax – ikona ve světě dveří

Ať již potřebujete nové interiérové dveře, nebo plánujete výměnu stávajících vchodových dveří, jste zcela jistě ve správných rukách. Jaká jsou pozitiva spolupráce se společností Grimax? Kromě širokého rozhledu a znalosti aktuálních požadavků na dveřní systémy se pyšní jako jediní na trhu exklusivní dodací lhůtou 14 dní. Potěší i výhradní zastoupení jednotlivých značek a široká síť poboček. Kromě samotných dveří nabízí i zárubně a příslušenství.

Interiérové a vchodové dveře s vysokou přizpůsobivostí

Grimax nabízí širokou paletu dveří v nejrůznějším provedení. Zaměřuje se rovněž na bezpečnost, veškeré produkty odpovídají příslušným normám.

V oblasti interiérových dveří můžete vybírat mezi dodavateli Vasco Doors (vyznačuje se zejména masivním rámem), Porta Doors (s nabídkou syntetické nebo přírodní dýhy) a případně Door’sy Doors. Toužíte-li po opravdu luxusním provedení, je doporučením řada Vegas Doors. K dispozici je i sortiment celoskleněných a bezpečnostních dveří.

Vchodové dveře jsou nabízeny od Door’sy Doors nebo ve stylu Porta Doors. Vybírat můžete jak z moderních stylů, tak i z retro přizpůsobení.

Především do prostorů vyznačujících se nedostatkem místa se vyplatí namontovat posuvné dveře – v závislosti na vaší představě lze zvolit posuvné dveře do pouzdra, na stěnu nebo rolovací typ.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Základní ochrana před zloději? Kvalitní bezpečnostní dveře

Základní ochrana před zloději? Kvalitní bezpečnostní dveře

Mnozí majitelé domácností mají zcela oprávněné obavy z toho, že jejich byt či dům navštíví zloději, kteří si z něj odnesou cenné předměty. Přitom si ale mnozí z nás neuvědomují, že domácnosti lze zabezpečit tak, aby riziko vykradení bylo zcela minimální. Základem pro větší zabezpečení objektu jsou k…

Stavební pouzdra Eclisse: Kvalitní řešení pro posuvné dveře

Stavební pouzdra Eclisse: Kvalitní řešení pro posuvné dveře

V malých bytech, například těch panelových, musíte jako majitelé často řešit nedostatek prostoru. Byty v panelácích, ale i mnoha jiných bytových domech, mají poměrně malé místnosti. O to horší je, pokud je nutné mít volný prostor také u dveří, které místnosti uvnitř bytu oddělují. Pakliže by zde byl…


Design pro váš dům aneb rozsviťte si do nového roku stylově

Design pro váš dům aneb rozsviťte si do nového roku stylově

Výrobce inteligentních elektroinstalací Eaton uvedl na český trh sérii designových vypínačů. Netřeba vybírat mezi vzhledem a funkčnosti, tyto interiérové doplňky v sobě spojují oboje. Stylové vypínače Eaton jsou součástí systému inteligentní elektroinstalace xComfort a splňují nejvyšší možná kritéri…

Krbová kamna: Levné a výkonné vytápění v moderním bytě

Krbová kamna: Levné a výkonné vytápění v moderním bytě

Potřebujete levné a výkonné vytápění vaší chalupy, domu nebo bytu? Pak je na čase začít přemýšlet o možnosti pořídit si krbová kamna. Dnes je nabídka krbových kamen poměrně široká, a to jak z hlediska designu, tak z hlediska funkčnosti a ceny.
Odkazy