verze pro tisk

Stavební pouzdro: Systém pro jednoduché ovládání dveří

13. říjen 2013

Klasické otočné dveře jsou v mnoha interiérech domácností značně nepraktické. Alternativou, která vyřeší prostorové problémy a působí i poměrně elegantně, jsou posuvné dveře. Na ty je vhodné použít stavební pouzdro.

Foto: eclisse-jap.czFoto: eclisse-jap.cz

Jap pouzdra

Stavební pouzdra jsou přímo určena pro posuvné dveře. Dají se zabudovat prakticky do jakéhokoliv interiéru, v rodinných domech, bytech i komerčních objektech. Jejich montáž je poměrně snadná. U nás se dají zakoupit zejména Jap pouzdra, která lze použít pro všechny typy dveří podle technických ČSN norem.

Přednosti stavebních pouzder a posuvných dveří v interiéru

Stavební pouzdro se zabudovává přímo do stěny. Dveře se do něj pak při otevírání zasouvají. To znamená, že se oproti běžným otočným dveřím nepohybují směrem dovnitř místnosti, čímž logicky šetří místo. Je totiž možné prostor v jejich blízkosti bez potíží obsadit dalším nábytkem, aniž by hrozilo, že dojde k jeho kontaktu s dveřmi. Jap pouzdra konkrétně přinášejí úsporu místa až 1,5m2 pro každou místnost.

Výhodný nákup stavebních pouzder Jap

Jap stavební pouzdra jsou vysoce funkční. Je na ně poskytována záruční lhůta v délce až 12 let, což samo o sobě dokládá, že jde z technického hlediska o opravdu kvalitně zpracovaná stavební pouzdra. Jedná se navíc o moderní prvek z hlediska designu, který je vhodný do domácností, v nichž jejich majitelé kladou důraz i na drobné detaily.

Jap stavební pouzdra objednáte v internetovém obchodě eclisse-jap.cz. V rámci objednávky online máte dopravu zdarma. Všechny základní typy jsou skladem, tudíž očekávejte brzkou dodávku. Kromě základních typů je možné si na základě domluvy objednat i stavební pouzdra pro posuvné dveře s atypickými rozměry.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil



Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Stavební pouzdra Eclisse: Kvalitní řešení pro posuvné dveře

Stavební pouzdra Eclisse: Kvalitní řešení pro posuvné dveře

V malých bytech, například těch panelových, musíte jako majitelé často řešit nedostatek prostoru. Byty v panelácích, ale i mnoha jiných bytových domech, mají poměrně malé místnosti. O to horší je, pokud je nutné mít volný prostor také u dveří, které místnosti uvnitř bytu oddělují. Pakliže by zde byl…

Stavební pouzdra pro interiérové dveře

Stavební pouzdra pro interiérové dveře

Je obvyklé, že v bytě máme jednotlivé místnosti odděleny dveřmi. Tradiční otočné dveře jsou však do některých prostor nevhodné. Zabírají totiž příliš místa během otevírání. V malé místnosti, kde už tak máme málo prostoru pro nábytek, musíme při přítomnosti otočných dveří počítat s volným prostorem v…


Co tvoří komínový systém

Co tvoří komínový systém

Stavíte nový rodinný domek? Nebo jste koupili starší, a teď vás čeká jeho zvelebování? Pak zajisté přijdou na řadu i otázky týkající se komínu. Komín je jedou z nejdůležitějších součástí vašeho domu, takže jeho výběr nepodceňujte. Jeho hlavním úkolem je bezpečně zajistit odvod spalin do ovzduší,…

Přednosti interiérových dveří Vasco Doors

Přednosti interiérových dveří Vasco Doors

Při výběru nových interiérových dveří nejspíše narazíte na značku Vasco Doors. Její produkty, které nabízí kupříkladu internetový obchod grimax.cz, patří ke špičce v této oblasti. A důvodů, proč zvolit právě tyto interiérové dveře, se najde hned několik.




Odkazy