verze pro tisk

Moderní krby od českého prodejce

10. červen 2012

Krby se pro vytápění domů používají již stovky let. Zatímco starší typy krbů nebyly příliš vhodné, neboť při spalování topiva často do interiéru unikalo značné množství zplodin, dnešní moderní krby jsou v tomto ohledu již mnohem dokonalejší. Krby se tak skvěle hodí nejen k vytápění chat a dalích rekreačních objektů, ale jsou vhodné i pro klasické rodinné domy, které jsou určeny pro celosezónní bydlení.

foto: ardokeramika.czfoto: ardokeramika.cz

Není dobré kupovat laciné a nekvalitní krby

Krby se dají pořídit velmi levně. Při jejich nákupu je však potřeba spíše než na cenu hledět především na jejich kvalitu. Pořídíme-li si totiž laciný krb, můžeme se prakticky okamžitě rozloučit s myšlenkou, že nám takovýto krb bude sloužit desítky let. U laciných krbových vložek, kdy je použit nekvalitní materiál, je životnost velmi omezená a navíc takovéto krby mnohdy ani nesplňují různé bezpečnostní normy a certifikace.

Krby Rüegg

Kvalitní krby švýcarské značky Rüegg prodává v České republice společnost Ardo keramika. Tato firma navrhuje, realizuje a prodává krby, topné systémy a keramické kachle již od roku 1994. V současné době se orientuje především na prodej krbů značky Rüegg, které se vyznačují vysokou kvalitou a precizním provedením. Krby Rüegg se hodí do rekreačních objektů i staveb, které jsou určeny pro celoroční bydlení.

Prohlédněte si nabídku krbů

Společnost Ardo keramika s.r.o. nabízí možnost osobní prohlídky krbů. V Radlické ulici v Praze již několik let provozuje showroom, kde je možné si prohlédnout jednotlivé varianty krbů. Zároveň veškerou svoji nabídku prezentuje také na svých internetových stránkách ardokeramika.cz.

Krby jsou velmi praktickým a zároveň i esteticky ladným prvkem, dokáží velmi účinně vyhřívat i prostornější místnosti. Pokud uvažujete o tom, že byste si domů neinstalovali krb, pak kontaktujte společnost Ardo keramika, která krom jiného prodává špičkové krby Rüegg.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Akumulační krby: Úsporné vytápění pro váš dům

Akumulační krby: Úsporné vytápění pro váš dům

Existuje mnoho způsobů vytápění a vybrat ten pravý může být opravdu dřina. Pokud jste někdy stavěli domek, tak víte, co to obnáší. Pokud mají lidé přívod plynu, tak často volí právě plynový kotel. Možné je i elektrické vytápění a samozřejmě použití v dnešní době tolik populárních solárních panelů. Z…

Také kamna a krby potřebují údržbu i péči

Léto je již definitivně za námi, a proto je čas připravit svá kamna a krby na zimní provoz. Většina kutilů se na začátek topné sezony chystala po celé léto a s celou rodinou štípala dříví, aby se zásobila na zimu. Mnozí z nás to však nechali až na poslední chvíli. Jak dát kamna včas do provozu a zaj…


Automatická garážová vrata s dlouholetou zárukou od tradičního českého výrobce LOMAX

Automatická garážová vrata s dlouholetou zárukou od tradičního českého výrobce LOMAX

Pro snadný vjezd do garáže u vašeho domu je dobré si nechat nainstalovat garážová vrata s automatickým ovládáním. Vrata s elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním dnes standardně u svých produktů nabízí česká firma LOMAX. Její garážová vrata vám však přinášejí i mnohé další výhody.

Zimní zahrady a plastová okna od českého výrobce

Zimní zahrady a plastová okna od českého výrobce

Moderní dům zcela jistě potřebuje mít také kvalitní okna, která budou dobře utěsněná a nebude tak skrz ně unikat zbytečně mnoho tepla. Ideální je volba plastových oken. Plastová okna totiž splňují všechny parametry, které se od produktů tohoto typu dají očekávat. Moderní plastová okna lze vyrobit v …
Odkazy