verze pro tisk

Moderní zastřešení pro venkovní bazény

4. červenec 2012

Máte-li doma na zahradě venkovní bazén, pak jej jistě chcete využívat co nejčastěji. Venkovní bazény jsou určeny zejména pro letní období, kdy venku panují příjemné teploty. Mohou však být napuštěné i mimo hlavní sezonu, k tomu je však zapotřebí dobré zastřešení bazénu.

foto: albixon.czfoto: albixon.cz

Zastřešení uchrání bazén od nečistot

Zastřešení bazénů je dobré si pořídit hned z několika důvodů. Kromě toho, že se díky nim dají bazény využívat prakticky po celý rok, nejen v létě, představují i další výhody. Do bazénů díky nim nenapadá tolik nečistot, voda není zanášena listím, prachem a pylovými částicemi. Díky tomu není potřeba bazény tak často čistit a nezanáší se ani filtrace.

Voda si udrží stálou teplotu

Zastřešení bazénů pomáhá také pomáhá udržet stabilní teplotu vody. Pokud máme bazén otevřený, přes noc se obvykle voda v něm velmi ochladí a ráno tak koupání není příliš příjemnou záležitostí. Díky zastřešení bazénů se ale teplota vody udrží v mnohem příjemnějších mezích.

Zastřešení zvyšuje bezpečnost

Bazénové zastřešení je mimořádně praktické. Asi jen málokdo se bude koupat v otevřeném bazénu ve chvíli, kdy venku prší. Jakmile však zatáhneme střechu, dešťové kapky nepadají do bazénu a my se tak v klidu můžeme koupat.

Zastřešení bazénů Albixon

Ještě jedno pozitivum, které bazénové zastřešení přináší, by se dalo najít - bezpečnostní hledisko. Zastřešený bazén je lépe chráněný, nemohou tak do něj snadno spadnout malé děti či domácí mazlíčci.

Pakliže si chcete pořídit kvalitní bazénové zastřešení, pak je možné se obrátit na společnost Albixon a.s. Tato firma vyrábí bazény a bazénová zastřešení již více než dvacet let. Zastřešení bazénů Albixon je vhodné prakticky pro všechny druhy venkovních bazénů. Jedná se o moderní produkty, které mají dlouhou životnost, jsou spolehlivé a bazény dokáží velmi efektivně zastřešit. Více informací o bazénovém zastřešení Albixon naleznete na webových stránkách společnosti - albixon.cz.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Výhody, které přináší zastřešení bazénu

Výhody, které přináší zastřešení bazénu

Zahradní bazény jsou využitelné nejen v hlavní sezoně, tedy v létě. Díky zastřešení lze bazény využívat i v době, kdy venku nepanuje zrovna ideální počasí.

Nadzemní bazény Marimex: Hodně zábavy za málo peněz

Nadzemní bazény Marimex: Hodně zábavy za málo peněz

Považujete nákup venkovního bazénu na zahradu za zbytečně drahý luxus, který stejně využijete jen minimálně? Pak jste na omylu. Venkovní bazény se totiž dnes už dají pořídit doslova za pár kaček. Přitom vám poskytnou příležitost k opravdu skvělé zábavě, koupání a osvěžení.


Plastové bazény v akci: Za kvalitu nemusíte platit stovky tisíc

Plastové bazény v akci: Za kvalitu nemusíte platit stovky tisíc

Mít venkovní bazén na zahradě bylo dříve jedním ze symbolů bohatství. Zatímco se vaši sousedé cachtali ve vodě před domem, vy jste se museli do veřejného bazénu či k rybníku. Dnes už je ale doba jiná, ceny šly hodně dolů. A to díky tomu, že jsou v nabídce moderní plastové bazény v akci. Nabízí je pr…

Kompletní zastřešení domu na klíč vyjde mnohdy levněji

Kompletní zastřešení domu na klíč vyjde mnohdy levněji

Při rekonstrukci střechy, případně stavby zcela nového zastřešení domu, budete jistě počítat každou korunu. Mnozí majitelé nemovitostí mají pocit, že realizace střechy na klíč je poměrně drahá a je lepší si na jednotlivé práce najmout vždy novou firmu. Opak je však většinou pravdou.
Odkazy