verze pro tisk

Kompletní zastřešení domu na klíč vyjde mnohdy levněji

5. prosinec 2013

Při rekonstrukci střechy, případně stavby zcela nového zastřešení domu, budete jistě počítat každou korunu. Mnozí majitelé nemovitostí mají pocit, že realizace střechy na klíč je poměrně drahá a je lepší si na jednotlivé práce najmout vždy novou firmu. Opak je však většinou pravdou.

Zdroj: strechy-novak.czZdroj: strechy-novak.cz

Střechy na klíč rozhodně nejsou nijak razantně dražší variantou nežli situace, kdy si budete postupně najímat řemeslníky, kteří provedou každou práci zvlášť. Už jen tím, že jedna jediná firma zajistí kompletní zastřešení domu, ušetříte. Minimálně čas, který je pro většinu z nás tolik drahocenný.

Ušetříte čas, peníze i námahu

Pokud však zvolíte solidní firmu, můžete ušetřit i finanční prostředky. Za příznivé ceny se dá realizace střechy na klíč provést velmi rychle, všechny činnosti na sebe navíc plynule navazují, čímž se zkracuje i doba, po kterou se zde pohybují lidé, které vlastně platíte.

Střechy Novák – realizace střech na klíč

Velmi kvalitní střechy na zakázku provádí firma Střechy Novák. Tato společnost za dobu své existence realizovala již poměrně velké množství zastřešení objektů na klíč.

Její služby zahrnují kompletní práce, od počátečního vytvoření cenové kalkulace na základě konkrétní poptávky, přes stavbu krovu, pokrytí střechy střešní krytinou, až po dokončovací práce a realizaci střešních doplňků. Práce provádí s maximální pečlivostí, ovšem klade také důraz na rychlost tak, aby byl zákazník co nejvíce spokojen.

Kontakt a poptávkový formulář

Kompletní zastřešení domu na klíč je tak v mnohých případech skutečně výhodné. O službách firmy Střechy Novák se dozvíte více informací na jejích webových stránkách strechy-novak.cz, kde najdete také poptávkový formulář a příslušné ceníky jednotlivých prací.

-sad-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Životnost starších panelových domů lze prodloužit jejich kompletní revitalizací

Životnost starších panelových domů lze prodloužit jejich kompletní revitalizací

Bytová družstva i soukromí majitelé dnes hojně řeší jeden velký problém. Blíží se totiž doba, kdy panelové domy v jejich vlastnictví dosáhnou své hranice. Je zde prakticky jediné řešení, jak ji prodloužit. Investovat do jejich revitalizace.

Moderní zastřešení pro venkovní bazény

Moderní zastřešení pro venkovní bazény

Máte-li doma na zahradě venkovní bazén, pak jej jistě chcete využívat co nejčastěji. Venkovní bazény jsou určeny zejména pro letní období, kdy venku panují příjemné teploty. Mohou však být napuštěné i mimo hlavní sezonu, k tomu je však zapotřebí dobré bazénové zastřešení.


Výhody, které přináší zastřešení bazénu

Výhody, které přináší zastřešení bazénu

Zahradní bazény jsou využitelné nejen v hlavní sezoně, tedy v létě. Díky zastřešení lze bazény využívat i v době, kdy venku nepanuje zrovna ideální počasí.

Dřevostavby na klíč od HP DOMY: Pořiďte si bydlení na celý život

Dřevostavby na klíč od HP DOMY: Pořiďte si bydlení na celý život

V posledních letech se stále více lidí zajímá o koupi takzvaných dřevostaveb. Tyto ekologické stavby jsou velmi populární hlavně ve Skandinávii. Jejich obliba a počet však postupně roste i u nás. Je to dáno hned několika faktory, které vám nastíním. Dřevostavby na klíč po celé České republice staví …
Odkazy