verze pro tisk

Se zahradním stanem nezrušíte ani kvůli počasí žádnou párty

10. březen 2017

Blíží se sezona zahradních párty, během nichž se budete tradičně setkávat se svými přáteli, kamarády a rodinou. Kolikrát jste ale v minulosti museli podobnou akci zrušit či přesunout dovnitř domu, protože venku pršelo? Letos tomu můžete předejít. Stačí si pořídit zahradní stan.

Zdroj: t-zbozi.czZdroj: t-zbozi.cz

Žádný strach z deště

Zahradní párty stany jsou perfektním řešením v okamžiku, kdy nechcete riskovat, že vám pořádání venkovní akce na zahradě přeruší nepříznivé počasí. Kvalitní stan dokáže bez problémů odolávat špatným klimatickým podmínkám. Vaši hosté tak budou mít dobré zázemí po celou dobu konání akce.

Párty stan využijete od jara do podzimu

Pokud jsou na podobných soukromých i veřejných akcích postavené stany na zahradě, dají se všemožně využít. Pro pouhé posezení, ale také například jako základna pro catering, případně třeba jako přístřešek pro hudební skupinu apod.

Ochrání i před sluníčkem

Zahradní stan chrání nejen před nepříznivým počasím. Stejně tak jej oceníte i v parném létě, kdy ochrání před nepříjemnými slunečními paprsky. Ono být na sluníčku v letních měsících celý den, to není nic příjemného. Stan vám poskytne alespoň trochu stinného místa, kde se ochladíte a nebudete riskovat úpal.

Výhodou moderních zahradních stanů je fakt, že se dají velmi rychle postavit a následně i složit. Stačí spojit pár tyčí, přehodit a upevnit plachtu. Nic víc. Zabere vám to maximálně 20 minut.

Jak na správný výběr?

Pokud se vám myšlenka na pořízení zahradního párty stanu líbí, pak vězte, že je dobré si při výběru konkrétního typu všímat nejen ceny, ale také kvality použitých materiálů. Velmi vhodné se z tohoto hlediska jeví zejména stany s plachtami z kvalitních a voděodolných materiálů, například polyesteru. Prodejce by vždy měl uvést, zda je stan voděodolný, případně jaké hodnotě vodního sloupce odolá.

Jako alternativu ke stanům si pak můžete pořídit zahradní altánky.

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Radek

středa, 19. červen 2019
12:03

Musím říct, že párty stan je opravdu skvělým pomocníkem. Původně jsem ho chtěl jen pronajmout kvůli svatbě dcery, ale nakonec jsem 2 menší koupil a jsem za to rád. Podle potřeby používám buď jen jeden, nebo postvím oba párty stany a můžu si s kamarády užívat grilovačku, nebo různé oslavy, ať venku svítí slunce, nebo silně prší. Pro každého, kdo má zahradu můžu stan, nebo nějaký větší altán jen doporučit.


posted by: Radek [Odpovědět]

Čtěte také...

Párty stan: kryté místo pro pořádání zahradních party

Párty stan: kryté místo pro pořádání zahradních party

Pořádáte-li na své zahradě nějakou párty či posezení s přáteli, kamarády, rodinnými příslušníky nebo třeba kolegy z práce, pak se vám zcela jistě bude hodit nějaký krytý prostor pro případ, že by vás během akce překvapil déšť, prudký vítr nebo jiné nepříznivé klimatické podmínky. Pro tyto případy se…

Plánujete zahradní oslavu, ale bojíte se počasí?

Plánujete zahradní oslavu, ale bojíte se počasí?

Plánujete v letošním roce oslavit své narozeniny nebo jinou životní událost ve velkém stylu? Chtěli byste uspořádat velkolepou zahradní oslavu, na kterou pozvete desítky příbuzných a kamarádů? Dělat oslavu na zahradě je ideální varianta, protože v domě se musíte neustále bát o to, aby návštěva náhod…


Pořádáte zahradní akci? Pořiďte si párty stan

Pořádáte zahradní akci? Pořiďte si párty stan

Pořádáte-li ve venkovním prostoru nějakou společenskou akci, je dobré zajistit kryté místo, kam by se mohli v případě špatného počasí hosté schovat. K těmto účelům může posloužit párty stan.

TZ: Češi už během prázdnin nespoléhají jen na slunné počasí

TZ: Češi už během prázdnin nespoléhají jen na slunné počasí

Češi se začínají po ekonomické krizi oklepávat a znovu se pustili do zpříjemňování svého bydlení. Projevilo se to například i v poptávce po bazénech, a to i těch nákladnějších – zapuštěných do země. Spolu s tím posílil i další trend – lidé už nechtějí jen doufat, zda léto přinese dostatek slunečných…
Odkazy