verze pro tisk

Keramické nože a pánve - moderní produkty do Vaší kuchyně

27. červen 2011

I v kuchyni je dobré mít k dispozici kvalitní nádobí a pomůcky, díky nimž bude příprava jídel mnohem rychlejší a jednoduší a navíc námi zhotovené jídlo také chutnější a zdravější.

foto: ceramex.czfoto: ceramex.cz

Keramický nůž Individual

Současné trendy v kuchyni hovoří jednoznačně. Mezi nejkvalitnější a nejlepší kuchyňské nože patří keramický nůž. Na trhu se nyní dají pořídit keramické nože Ceramex Individual, které mají několik zásadních předností. Společnost Ceramex tyto keramické nože dodává v balení 1ks, jsou vhodné i jako dárek. Mají různá barevná provedení rukojeti, tvary, dokonalou ergonomii a vyváženost. Hlavními přednostmi keramického nože však je to, že v žádném případě nerezaví, neničí vitamíny u zeleniny a ovoce a jejich ostří je prakticky nemožné rychle otupit. Při pravidelném používání se keramický nůž ztupí asi po roce, pak jej jen stačí nabrousit diamantovým brouskem a je jako nový.

Keramické nože Individual, stejně jako další typ- keramické nože Professional, jsou oproti klasickým ocelovým nožům lehčí, výhodou je i jejich snadná údržba, nepřilnavý povrch a skvělá vyvážená rukojeť, díky níž se s nimi mnohem pohodlněji pracuje.

A nač lze keramický nůž použít? Prakticky na vše. Na krájení pečiva, zeleniny či masa. Díky dokonalému ostří projede tento nůž vším s naprostou lehkostí a šarmem.

Keramická pánev Frypan

Podobně jako keramický nůž Individual má skvělé vlastnosti i další produkt do kuchyně - keramická pánev Frypan. Ta oproti teflonovým pánvím, které se dnes již tolik nevyplatí pořizovat, neuvolňuje žádné toxické výpary, takže je zdravější. Má velkou vodivost tepla a dokáže jej déle udržet, takže příprava pokrmů v ní je rychlá a úsporná. Keramická pánev Frypan má nadstandardní životnost a odolnost, samozřejmostí je dokonale nepřilnavý povrch, při vaření není potřeba používat tolik tuků, takže jídla jsou zdravá. Při zhotovení této pánve je využívána nejmodernější technologie a náročné testování na strojích.

Keramické nože a pánve Ceramex

Pokud zvolíte správného prodejce keramické pánve a keramických nožů, jako je například společnost Ceramex, pak máte jistotu, že Vám tyto produkty ve vaší kuchyni budou výtečně sloužit mnoho let.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Vzhled kuchyní v domácnostech prošel, podobně jako v případě dalších místností, během posledních dvaceti let velkou proměnou. Jak tedy dnes vypadají moderní kuchyně v českých bytech a rodinných domech a jaké jsou trendy?

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století?

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století?

Trendy v oblasti bydlení se prakticky každým rokem mění. Inovativní prvky můžete využít například i při zařizování nové moderní kuchyně. V tomto článku se dozvíte, jaké jsou v současné době nejoblíbenější tvary kuchyňských linek.


Poptávkový portál na služby a produkty všeho druhu

Sháníte-li něco do domácnosti, potřebujete-li stavební materiál, nová okna, střešní krytiny či cokoliv jiného a zároveň chcete při nákupu utratit co nejméně peněz, pak můžete využít nové služby, kterou poskytuje poptávkový portál ePoptávka.cz.

Moderní obytný dům potřebuje moderní bezpečnostní systémy

Moderní obytný dům potřebuje moderní bezpečnostní systémy

Na úvod jednoduchá otázka. Cítíte se v domě, ve kterém žijete, bezpečně, anebo se vám uleví, až když zavřete a zamknete dveře svého bytu?
Odkazy