verze pro tisk

Pronájem skladovacích prostor a hal

12. květen 2011

Skladování větších věcí v rodinném domu je dost nepraktické, zvláště tehdy, máte-li například přímo v rodinném domě provozovnu své firmy. Daleko pohodlnějším způsobem je pronájem skladovacích prostor.

Pronájem skladovacích prostor a halPronájem skladovacích prostor a hal

Haly a sklady od Cushman a Wakefield

Pronájem skladů a pronájem hal je možné si nyní zařídit u společnosti Cushman a Wakefield. Tato společnost patří mezi přední firmy v oblasti průmyslových nemovitostí. Nabízí sklady, haly a jejich pronájem po celém území České republiky. Prostřednictvím jejích internetových stránek je možné si najít vhodné prostory pro skladování.

Pronájem i prodej skladovacích prostor

V případě, že jako soukromá osoba nebo firma hledáte skladovací haly či jiné průmyslové prostory, společnost Cushman a Wakefield Vám pomůže. Její průmysloví poradci nabízejí komplexní soubor služeb a jsou schopni zajistit mimo jiné pronájem a prodej skladových prostor, poradenství v oblasti nákupu a prodeje pozemků, dále také vyjednávání o pronájmu či prodeji na základě znalosti trhu a aktuálních trendů, nové sjednávání a prodlužování nájmů s využitím komplexních vyjednávacích metod, organizaci a řízení výběrových řízení developerů či srovnávací finanční analýzy a strategické realitní plánování.

Ušetříte čas i energii

Najít vhodné prostory ke skladování není lehkou záležitostí. Pokud budete hledat sklady a haly na vlastní pěst, pak se toto hledání může proměnit ve velice zdlouhavý a často i marný proces, který Vás bude stát zbytečně spoustu sil a energie. Společnost Cushman a Wakefield Vám však při výběru haly a skladů může velmi efektivně pomoci. Pronájem skladů, pronájem haly a skladovacích prostor pak bude otázkou několika málo dní. Vaše firma tak brzy bude mít požadované prostory, které zefektivní její fungování.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

TZ: Nemáte prostor pro vlastní jezírko? Řešení tu je

TZ: Nemáte prostor pro vlastní jezírko? Řešení tu je

Pokud patříte mezi ty, kteří si vždy přáli mít vlastní studánku nebo zahradní jezírko, ale nikdy pro něj neměli dostatečný prostor, můžete si svůj malý sen splnit. Řešením je minijezírko, které lze umístit i na malé plochy. Více o nich prozradí Helena Ševčíková ze společnosti Hornbach.

TZ: Nové UNO poskytne více světla i úložných prostor

TZ: Nové UNO poskytne více světla i úložných prostor

Jedním z důležitých faktorů ovlivňujících kvalitu bydlení je množství přirozeného světla dopadajícího do interiéru. Jeho dostatek působí pozitivně na psychiku, ve světlém bytě se příjemně bydlí a potěší i úspory za náklady na svícení. Právě větším prosvětlením se může pochlubit modernizovaný rodinný…


Vlastní bydlení nebo prostor pro podnikání bez hypotéky

Vlastní bydlení nebo prostor pro podnikání bez hypotéky

Začátkem 90. let přišel do České republiky nový fenomén jménem hypotéka. Ta byla po dlouho dobu jediným pomocníkem na cestě k vlastnímu bydlení. Tuto situaci do jisté míry pozměnila hospodářská krize z roku 2008. Financovat nemovitost hypotékou nebylo nikdy příliš jednoduché z mnoha příčin.

Pronájem bytu v Praze? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům

Pronájem bytu v Praze? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům

Pronájem bytu v Praze hledají každý rok tisíce lidí. Často jde o pracující, kteří získali v hlavním městě novou práci a nechtějí dojíždět, dále pak také o studenty, kteří se nehodlají spokojit s ubytováním na kolejích, nebo na něj nemají nárok. A poslední skupinou jsou samozřejmě i stálí obyvatelé P…
Odkazy