verze pro tisk

Satelitní přijímače umožňují sledování stovek TV stanic

17. říjen 2011

Součástí každého obývacího pokoje v domě či bytě je dnes samozřejmě i televizor. Moderní technologie dnes umožňují sledovat stovky televizních pořadů prakticky z celého světa, a to velmi jednouše. Stačí být u některého z kabelových operátorů, případně si domů pořídit satelitní přijímače.

Satelitní přijímače umožňují sledování stovek TV stanicSatelitní přijímače umožňují sledování stovek TV stanic

Co obsahují satelitní komplety

Nejjednodušším způsobem, jak si domů „pozvat“ televizní stanice z celého světa, je zakoupit si satelitní komplety. Ty dostanete v mnoha obchodech, a to i internetových. Satelitní komplety obsahují satelitní přijímače, dálkové ovládání, dále pak také parabolu, konvertory a konvektory, koaxiální kabel, SCART kabel a samozřejmě i potřebnou dekódovací kartu.

Rozmanitá nabídka televizních stanic

Díky satelitní technice lze sledovat všechny dostupné české a slovenské programy, ale i mnoho evropských a světových televizních stanic, které běžně nejsou v nabídce kabelových operátorů. Satelitní technika dnes ani nestojí mnoho peněz, za posledních deset patnáct let šly ceny tohoto zboží rapidně dolů.

Satelitní komplety s HDTV

V poslední době začala velmi stoupat obliba satelitních kompletů pro příjem programů ve vysokém rozlišení obrazu - HDTV. Díky tomu máte doma možnost ledovat programy ve vysoké kvalitě, ve formátu 16:9. Obraz má skvělé barvy, sytost a výborný prostorový zvuk. Mnoho televizních stanic dnes již nabízí sledování svých pořadů v této vysoké kvalitě, investice do satelitních přijímačů s HDTV rozlišením se tak rozhodně vyplatí.

Internetový prodej se satelitními přijímači

Satelitní komplety a přijímače lze nyní pořídit i v internetovém obchodě Omko.cz. Veškeré zboží je k dispozici skladem, expedice zboží tak probíhá do 24 hodin od doručení objednávky. Maloobchodní i velkoobchodní dodavatel televizní a satelitní techniky Omko.cz nabízí špičkové produkty, u nichž je zaručena dlouhá životnost a kvalita.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Sledování TV programů přes satelitní přijímače

Sledování TV programů přes satelitní přijímače

Pro sledování televizních a rozhlasových programů je možné si vybrat z několika možností. Pokud nechcete či nemůžete využívat služby kabelových operátorů, naskýtá se možnost si pořídit satelitní přijímače a satelitní komplety.

Co je potřeba pro sledování televizních pořadů v HD kvalitě

Co je potřeba pro sledování televizních pořadů v HD kvalitě

Moderní televizory, které dnes nahrazují starší typy televizí, již běžně umějí přijímat obraz ve vysokém rozlišení. V tomto případě mluvíme o takzvaném HDTV, anglicky High Definiton Television. Díky tomuto systému lze sledovat televizní pořady ve vysokém rozlišení obrazu i na velkých obrazovkách, an…


Tepelná čerpadla Vaillant umožňují získat až 75% energií na vytápění domu zdarma

Tepelná čerpadla Vaillant umožňují získat až 75% energií na vytápění domu zdarma

Vytápění rodinného domu není levnou záležitostí. Zejména tehdy, pokud používáte zastaralé systémy, které jsou dostatečně účinné. V případě, že chcete výrazně snížit náklady na vytápění objektu, pořiďte si moderní tepelná čerpadla Vaillant. Ta dokáže získat až 75% energií zdarma z okolního vzduchu či…

Bednicí desky KRONOSPAN PROFORM jsou určeny pro opakované použití na stavbě

Bednicí desky KRONOSPAN PROFORM jsou určeny pro opakované použití na stavbě

Bednicí desky KRONOSPAN PROFORM, které jsou potaženy speciální fólií, umožňují zjednodušit a zlevnit výstavbu. Díky potažení speciální fólií je lze použít opakovaně, takže není nutné řešit po každé dokončené stavbě jejich likvidaci. Spolu s tím nabízejí i velmi příznivou cenu.
Odkazy

chladničky s mrazákem

Kombinované chladničky s mrazákem dole od Whirpool.