verze pro tisk

Luxusní bydlení v pražských novostavbách

2. červenec 2014

Zájemci o luxusní bydlení si nyní mohou vybírat z poměrně rozmanité nabídky. Jen na území Hlavního města Prahy a v jejím blízkém okolí totiž vznikají novostavby a developerské projekty velmi čile.

Zdroj: bytyprodejpraha.czZdroj: bytyprodejpraha.cz

Nad Motolským hájem II

Před několika lety byl velmi úspěšný projekt Nad Motolským hájem. Nyní v městské části Praha 5 – Motol finišuje druhá etapa. Byty na prodej Nad Motolským hájem II jsou již nyní k dispozici.

Jde o skutečně luxusní bydlení, které je jako stvořené pro ty z vás, kteří chtějí žít přímo v centru Prahy, ale zároveň vyžadují klidné prostředí plné zeleně. Developer bral tyto aspekty při realizaci projektu v potaz. Přestože jde o lokalitu, která je jen kousek od středu města, je to zároveň jen pár set metrů do Motolského háje, který je oblíbeným a hojně využívaným místem pro procházky a odpočinek.

Druhá etapa úspěšného projektu nabízí celkem 152 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk až po 4+kk. Výhodou je, že ke každému bytu náleží zahrádka, případně balkon, z něhož je nádherný výhled na Prahu.

Další projekty

Kromě Motolského háje v současné době můžete pořídit nový byt i v rámci dalších projektů. Jedná se například o Britskou čtvrť, která už je dokonce ve své čtvrté etapě. Aktuálně je stále většina z téměř stovky bytů na prodej. Zájem je však poměrně velký, takže pokud vážně hledáte nové a hlavně luxusní bydlení, pak byste v případě tohoto projektu neměli příliš dlouho otálet.

Zajímavý je také projekt Bytový park Prosek na Praze 9 – Střížkově. Ten nabízí celkem 33 bytových jednotek v dispozičních velikostech až 4+kk.

Tyto i další novostavby a projekty jsou buď již dokončené, případně se v nejbližší době plánuje jejich kolaudace. Všechny jsou však již na prodej. Kompletní nabídku nových bytů v Praze a jejím okolí najdete například na portálu online-reality.cz.

-fil-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Moderní bydlení v novostavbách v Praze

Moderní bydlení v novostavbách v Praze

Poohlížíte se právě po novém bydlení? Je vaší vysněnou lokalitou naše metropole? Máte v plánu vybrat si nějaký slunný byt, a ideálně v novostavbě? Chcete si interiér sami přizpůsobit? Pak neváhejte, a podívejte se na nabídku společnosti Sekyra Group, nabízející nové byty Praha.

2Barevné Letňany- ekologické bydlení v nízkoenergetických novostavbách

2Barevné Letňany- ekologické bydlení v nízkoenergetických novostavbách

Stavební a developerské firmy, které se specializují na novostavby pro soukromé využití, se dnes snaží reagovat na moderní trend, kterým je snaha o co nejvíce ekologické bydlení. Vzhledem k tomu, že budoucí majitelé nových bytů chtějí žít v pohodlí a zároveň očekávají, že je provoz domácnosti nebude…


Vytvořte si luxusní bydlení pomocí tapet

Vytvořte si luxusní bydlení pomocí tapet

TZ. Když se řekne tapetování, mnoho lidí si stále ještě vybaví nevzhledný papír s jednotvárnými dekory, který se složitě lepil na zdi, a vždy se našla alespoň malá část, jež ne a ne přilnout napevno ke stěně. Dnes je však situace úplně odlišná a tapety jsou především symbolem luxusu honosných domů a…

Atraktivní byty v nových pražských zástavbách

Atraktivní byty v nových pražských zástavbách

V Praze se stále mohutně projektují nové bytové prostory. Na výběr máme z lokalit v různých částech města, ceny jsou navíc díky doznívající realitní krizi velmi příznivé. Nepromeškejte svou šanci!
Odkazy