verze pro tisk

Nářadí pro práce v domě i na zahradě

12. leden 2012

Při mnoha pracích na domě či na zahradě je potřeba mít po ruce nářadí. V garáži či v kůlně u domu by rozhodně nemělo chybět mikro nářadí ani klasické ruční nářadí. Kutilové, kteří si veškeré práce na domě chtějí dělat sami, dobře vědí, že bez nářadí se zkrátka neobejdou.

Nářadí pro práce v domě i na zahraděNářadí pro práce v domě i na zahradě

Nářadí z eshopu se vyplatí

Nářadí lze dnes koupit v mnoha specializovaných obchodech. Ve větších městech jsou také velkoobchody, v nichž nalezneme prakticky vše - mikro nářadí ( šroubováky, kleště atp.), nářadí na zahradu ( ruční pily, hrábě, sekačky) i speciální stroje, které jsou určeny pro specifické úkony. Ne vždy však v těchto obchodech narazíte na skutečně kvalitní nářadí. Pro jeho nákup je tak dobré se porozhlédnout třeba i po internetových obchodech, kde se dá mnohdy sehnat daleko lepší nářadí za příznivější ceny.

Tooltip-naradi.cz nabízí skvělé ceny a dlouhé záruční lhůty

Příkladem může být eshop tooltip-naradi.cz, který krom jiných značek prodává ruční nářadí Bosch či mikro nářadí Dremel. Tyto značky mají mezi amatérskými kutily i profesionálními řemeslníky velmi dobrou pověst, a to zejména díky kvalitě a vysoké odolnosti. Nářadí od zmíněných značek prodává eshop tooltip-naradi.cz za skvělé ceny, které se v běžných obchodech vidí jen zřídkakdy. Zajímavostí je také to, že na vybrané druhy nářadí je poskytována nadstandardní tříletá záruční lhůta.

A co vše si v obchodě tooltip-naradi.cz můžeme pořídit? Na výběr je klasické nářadí - sekery, pily, nože, rýče, lopaty, vidle apod. Kromě toho zde zakoupíme také elektrické nářadí, které se hodí pro práce na domě i na zahradě. Rozmanitost produktů je velmi široká, takže si zde potřebné nářadí zcela jistě vybere každý zájemce.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

V domácnosti je dobré mít po ruce nářadí na drobné opravy

V domácnosti je dobré mít po ruce nářadí na drobné opravy

Při stavbě domu, jeho rekonstrukci i při běžných opravách, kdy se v domě něco porouchá, je dobré mít po ruce kvalitní nářadí. Ne každý majitel domu je sice od přírody technicky zdatný, nicméně pokud se provádí například drobné opravy či úpravy na domě, není hned nutné volat odborníky, stačí vzít do …

Vrtačky, brusky a další nářadí, které se nám hodí do domácí dílny

Vrtačky, brusky a další nářadí, které se nám hodí do domácí dílny

Nejen v profesionálních dílnách, ale i v běžné domácnosti se čas od času hodí akumulátorové či elektrické nářadí, které poslouží při různých drobných i větších opravách či při rekonstrukci a stavbě domu.


Zednické práce při rekonstrukcích domů a bytů

Zednické práce při rekonstrukcích domů a bytů

Rekonstrukce bytového jádra, případně pak třeba také koupelny, toalety či dalších místností v domácnosti, je velmi náročnou záležitostí. Při rekonstrukci bytu nebo rodinného domu bude zcela nepochybně potřeba provést také zednické práce.

TZ: Domácí kutilské práce dělají muži pouze v 65% domácností

Domácí kutilské práce, jako je například přivrtání poličky, pověšení obrazu či vyměnění žárovky, v českých domácnostech dělají většinou muži, tvrdí to 65 % dotazovaných v průzkumu společnosti Hornbach, který realizovala agentura Data Collect. Téměř pětina dotazovaných při tom přiznává, že muž tuto p…
Odkazy