verze pro tisk

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo zajistí tepelnou pohodu ve vaší domácnosti po celý rok

12. říjen 2015

Chcete mít doma v jakémkoliv ročním období ideální klimatické podmínky, ale nikoliv za cenu vysokých provozních nákladů? Pak si pořiďte nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma, které vám ušetří peníze a zajistí dokonalý komfort po celý rok.

Zdroj: nizkoteplotnicerpadlo.czZdroj: nizkoteplotnicerpadlo.cz

Ohřívá, vytápí i chladí

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo přináší nejednu výhodu. V první řadě zařízení značky Daikin Altherma funguje nejen pro ohřívání vody, ale také pro vytápění či chlazení celého objektu. V zimě jej oceníte, pakliže bude napojené například na podlahové topení. Po celém domě budete mít příjemné teplo, které dá alespoň doma zapomenout na mrazivé venkovní počasí. V letních měsících naopak čerpadlo zajistí chlazení interiéru, kde se tak bude i nadále udržovat ideální klima.

Pracuje i v extrémních podmínkách

Nízkoteplotní čerpadlo je vynikající v tom, že umí efektivně pracovat i v případě, že jsou venku teploty bod bodem mrazu. I takto obtížných klimatických podmínkách dokáže ohřívat vodu až na 55°C, což je dostačující k tomu, abyste doma měli optimální teplotu a mohli zároveň využívat teplou užitkovou vodu.

Zařízení je kompaktní a navíc se snadno ovládá. Díky modernímu displeji nemusí složitě řešit spouštění a nastavování teploty. Zvládne to opravdu každý z vás.

Domácnost se stává nezávislá na dalších zdrojích energií

Systém je vhodný hlavně do novostaveb a nízkoenergetických domů, u nichž se klade důraz na co nejnižší spotřebu energií, potažmo energetickou soběstačnost. Díky nízkoteplotnímu tepelnému čerpadlu můžete být prakticky nezávislí na jiných zdrojích energií. Ušetříte spoustu peněz, řádově až desítky tisíc korun ročně. Přestože je pořízení čerpadla celkem nákladnou investicí, peníze se vám díky minimálním provozním nákladům rychle navrátí. Zařízení také můžete kombinovat s dalšími druhy čerpadel, čímž dosáhnete další úspor.

Čerpadla Daikin Altherma představují moderní způsob, jak šetřit životní prostředí a snížit provozní náklady domácnosti.

Komerční sdělení

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Termostaty pomáhají udržovat ideální tepelnou pohodu v domě

Termostaty pomáhají udržovat ideální tepelnou pohodu v domě

K lepší efektivitě vytápění poslouží nejen vhodně zvolený vytápěcí systém, k tepelné pohodě v jednotlivých místnostech domu výrazně přispívají také termostaty.

TZ: Nadopujte vaši domácnosti novými nápady a skvělým designem

TZ: Nadopujte vaši domácnosti novými nápady a skvělým designem

Pracovní deska v kuchyni se může stát adekvátně vysokým barem k posezení pomocí stisku jediného tlačítka. Pohovka v obývacím pokoji je pokaždé jiná a přece vždy plně připravená sloužit novému účelu. Elegantní postel dobře ví, že k rannímu vstávání patří přirozeně rozespalost. A jaké nápady ukrývá va…


Stmívatelné LED žárovky: Osvětlení, které dokáže vytvořit příjemnou atmosféru ve vaší domácnosti

Stmívatelné LED žárovky: Osvětlení, které dokáže vytvořit příjemnou atmosféru ve vaší domácnosti

Kvalitní osvětlení je nezbytnou součástí každé domácnosti. Moderní variantu představují stmívatelné LED žárovky. Dokážou v každé situaci navodit perfektní atmosféru.

Kalové čerpadlo Neptun: šikovný pomocník pro každý dům

Kalové čerpadlo Neptun: šikovný pomocník pro každý dům

Prší, prší a vypadá, že ještě chvíli bude. Voda bohužel teče i tam, kde se nám to nelíbí – do sklepů, bazénů, studní…a s ní bohužel i spousty nečistot. Jediným řešením je odčerpat ji.
Odkazy