verze pro tisk

Kalové čerpadlo Neptun: šikovný pomocník pro každý dům

3. červenec 2012

Prší, prší a vypadá, že ještě chvíli bude. Voda bohužel teče i tam, kde se nám to nelíbí – do sklepů, bazénů, studní…a s ní bohužel i spousty nečistot. Jediným řešením je odčerpat ji.

Kalové čerpadlo Neptun: šikovný pomocník pro každý důmKalové čerpadlo Neptun: šikovný pomocník pro každý dům

Hledáte lehké a přesto výkonné čerpadlo, které si snadno a rychle poradí se znečištěnými kapalinami, ať už se jedná o vodu z bazénu, ze studny, či o nečistoty z jímky? Kalové nerezové čerpadlo Neptun od evropského výrobce ELPUMPS zvládne spolehlivě vyčistit i septik, kde jsou velmi hrubé nečistoty!

Základ kalového čerpadla Neptun tvoří systém Vortex, tedy kvalitní litinové oběžné kolo se čtyřmi lopatkami. Díky tomu si čerpadlo poradí s nečistotami až do průměru 45 mm, což je až o 30 % větší rozměr než zvládnou běžná kalová čerpadla.

Z masivní šedé litiny je vyrobena i hydraulická komora, takže přístroj skvěle obstojí i ve velmi agresivním prostředí. Navíc vyniká dlouhou životností a spolehlivostí. Neptun zvládne hloubky do 9 metrů. Silný motor o výkonu 800 W dokáže přečerpat až 15 000 litrů tekutiny za hodinu.

Plovákový spínač automaticky zapíná a vypíná čerpadlo v důsledku změny hladiny kapaliny. Motor je chráněn tepelnou pojistkou. Protože je čerpadlo chlazené kapalinou, je pouze nutné dbát na to, aby neběželo nasucho.

Kalové čerpadlo Neptun ELPUMPS lze zakoupit od 2 990 Kč.

Více informací naleznete na www.elpumps.cz.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo zajistí tepelnou pohodu ve vaší domácnosti po celý rok

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo zajistí tepelnou pohodu ve vaší domácnosti po celý rok

Chcete mít doma v jakémkoliv ročním období ideální klimatické podmínky, ale nikoliv za cenu vysokých provozních nákladů? Pak si pořiďte nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma, které vám ušetří peníze a zajistí dokonalý komfort po celý rok.

TZ: Dřevěné podlahy: Příroda na každý dotyk

TZ: Dřevěné podlahy: Příroda na každý dotyk

S přicházejícím jarním obdobím by se většina z nás nejraději obklopila rozkvétající přírodou kromě venkovního prostředí i v pohodlí domova. Možné to je díky dřevěným podlahám, které vnášejí do interiérů jedinečnou atmosféru. Zároveň jsou ideální volbou pro zútulnění a navození pocitu tepla. V dnešní…


Doma by se měl každý cítit v bezpečí

Doma by se měl každý cítit v bezpečí

Slova domov a bezpečí patří neoddělitelně k sobě. Abychom se doma cítili pohodlně, měli bychom dům či byt vybavit výrobky s odpovídajícím stupněm zabezpečení. Například společnost Hörmann nabízí hned několik typů bezpečnostních dveří, jež vynikají velmi kvalitním provedením. Dveře lze navíc doplnit …

Kalová čerpadla pro čerpání odpadní vody a nečistot

Kalová čerpadla pro čerpání odpadní vody a nečistot

Pokud doma máte čerpadlo na čerpání vody ze studny, určitě ho nepoužívejte pro situace, kdy se vám na pozemek přiřítí velká voda a zapotí vám sklep a zahradu. Pro tyto případy jsou totiž klasická čerpadla na pitnou vodu k ničemu, došlo by totiž k jejich rychlému zanesení a rozbití. Je nutné použít s…
Odkazy